Доступність посилання

ТОП новини
19 Березень 2018, Київ 15:33

36% УКРАЇНЦІВ ВВАЖАЄ, ЩО ЗМІ БЕЗПЕЧНО ВИСВІТЛЮВАТИ КРИТИЧНУ ДО ВЛАДИ ІНФОРМАЦІЮ – ОПИТУВАННЯ


Про це свідчать результати опитування IFES “Громадська думка в Україні після “Помаранчевої революції”, проведеного Міжнародною фундацією виборчих систем.

В той же час представник фундації Шарма РАКЕШ повідомив, що 27% респондентів відповіли, що висвітлювати ЗМІ новини об''єктивно “небезпечно або деякою мірою небезпечно”, 16% зазначили – “це не зовсім безпечно і не зовсім небезпечно”.

За словами Ш.РАКЕША відсоток респондентів, хто стверджували, що для ЗМІ небезпечно висвітлювати новини об''єктивно, змінився з 68% у дослідженні 2003 року до 27% у 2005 році, а відсоток таких, що вважає, що це безпечно збільшився з 20% до 36%.

Щодо рівня довіри до органів державної влади Ш.РАКЕШ зазначив, що після закінчення передвиборчої кампанії 2004 року авторитет до органів державної влади значно збільшився.

Так, 42% респондентів заявили, що почали більше довірять Верховній Раді України, 33% - не змінили свого ставлення, а у 15% респондентів ставлення погіршилось.

Судовій влади почали більше довіряти 41% опитуваних, 16% - не змінили свого ставлення, а у 29% ставлення погіршилось.

Ш.РАКЕШ повідомив, що 65% респондентів зазначили, що довіряють армії (в 2003 році 56%); 46% висловили довіру до органів місцевого самоврядування.

Дослідження проводилось в період з 15 по 28 лютого поточного року. Опитано 1 тис. 265 респондентів по всій Україні. Максимальна похибка вибірки становить 2,75%.

UNIAN

Server error

Oops, as you can see, this is not what we wanted to show you! This URL has been sent to our support web team to look into it immediately. Our apologies.

Будь ласка, використайте пошук

В ІНШИХ ЗМІ

Загрузка...
Loading...
XS
SM
MD
LG