Доступність посилання

ТОП новини

Руслан Боделан закликав „не жувати” тему курортного статусу Одеси...


Петро Каландирець

19 квітня лідер Одеської міської організації Партії регіонів Руслан Боделан провів прес-конференцію для журналістів. Серед присутніх працівників засобів масової інформації поширили Заяву лідерів партійних організацій Одеси ( які називають себе „новою об’єднаною опозицією”) з приводу політичної ситуації в місті.

Представники міських організацій Партії регіонів, Прогресивної соціалістичної партії України, Компартії України, Партії Соціал- Демократичний Союз, Слов’янської партії України, СДПУ (о), партії „Руський блок” у спільному зверненні висловили особливе занепокоєння з приводу зміни міської влади Одеси та заявили про готовність „не допустити повернення часів правління Едуарда Гурвіца... Прихід нової влади до Одеси – це зміна політичного клімату, відхід від традиційних зв’язків з Росією, нав’язування нашим громадянам думки про вступ до військового блоку НАТО, загострення міжнаціональних стосунків”.

Рішення судді Приморського районного суду Одеси Світлани Ярош, яким скасовані результати голосування виборів міського голови у 2002 році, автори звернення назвали „відвертим насильством над Законом та конституційними правами одеситів”. Вони вважають, що „дії нової влади спрямовані на підготовку до фальсифікації виборів 2006 року в Одесі”.

Представники місцевої „об’єднаної опозиції” заявили про намір організувати і очолювати „масові акції протесту і громадянської непокори одеситів, які обурені захопленням влади і знущанням над народним волевиявленням...”

Лідер міської організації Партії регіонів Руслан Боделан на проведеній прес конференції повідомив, що подав до Приморського райсуду Одеси скаргу у якій назвав неправомірним факт проведення 5 квітня 2005 року позачергової сесії міськради, на якій склав присягу мера Одеси Едуард Гурвіц. На його думку, „позачергова сесія міськради була проведена з порушенням Законів і регламенту”.

Руслан Боделан
Слухання за скаргою Руслана Боделана у Приморському райсуді Одеси вже призначені на 21 квітня. Скаржник вважає, що Едуард Гурвіц не мав права, не склавши повноваження народного депутата України, виконувати обов’язки міського голови. Заплановану на 21 квітня 2005 року чергову сесію Одеської міськради Руслан Боделан назвав „незаконною”.

Пропозицію Одеського міського голови Едуарда Гурвіца до журналістів та дирекції одеської телекомпанії РІАК „вибачитися за багаторічну кампанію дезинформації та образ на адресу Президента України Віктора Ющенка” лідер місцевих „регіоналів” кваліфікував як „переслідування опозиційних до нинішньої міської влади засобів масової інформації”.

Коли ж Руслану Боделану нагадали факт недопущення на позачергову сесію міськради всіх власних кореспондентів всеукраїнських та міжнародних ЗМІ, нинішній лідер місцевої Партії регіонів заявив, що за підтримкою до журналістів ніколи не звертався „і ніколи такого робити не збирався...”.

Особливо боляче сприйняв п.Боделан зауваження про те, що саме за роки його правління в Одесі була фактично повністю знищена санаторна база та піддавався сумніву статус Одеси як курортного міста.

Працівники ЗМІ
Руслан Боделан: „Ну скільки можна жувати цю проблему? Чому ми не хочемо дивитися правді в очі і казати, що Одеса ніколи не була курортним містом. І не могла бути... Одеса завжди була, в тому числі і за радянських часів, містом транспортником та промисловим центром...”

На прес-конференції йшла мова і про можливі перспективи місцевої опозиції.

Руслан Боделан вважає, що в Одесі рано говорити про можливість утворення єдиного опозиційного блоку політичних партій. Він наголосив, що навіть формування спільного звернення щодо політичної ситуації в місті „відбувалося в атмосфері гострої дискусії”.
XS
SM
MD
LG