Доступність посилання

ТОП новини

24-го квітня у Дніпропетровську відбулася установча конференція партії Народний Союз “Наша Україна”.


Геннадій Сахаров

Конференція
Дніпропетровськ, 24 квітня 2005 - В установчій конференції обласної організації партії Народний Союз “Наша Україна” взяли участь 641 з понад 860 -тьох членів партії у області понад 230-тьох гостей. Учасниками і гостями конференції були троє народних депутатів, 15 депутатів місцевих рад і 38 голів обласних організацій інших політичних партій.

У конференції взяв участь голова Дніпропетровської обласної державної адміністрації, голова Центрального виконавчого Комітету НСНУ Юрій Єхануров. Рішення про утворення обласної організації НСНУ було ухвалене одноголосно. Головою обласної організації більшістю голосів обраний голова правління Національної акумуляторної асоціації Іста, президент Української асоціації виробників хімічних джерел струму Олександр Білий. Ще чотири кандидати на посаду голови обласної організації НСНУ, кандидатури котрих були висунуті учасниками конференції, свої кандидатури зняли на користь Олександра Білого. Обрана рада обласної організації НСНУ у кількості 43-х осіб і президія ради з 14-тьох осіб. Кількісний склад ради після утворення районних і міських організацій партії має бути збільшений до 75-тьох осіб.

Юрій Єхануров
У промові перед учасниками конференції Юрій Єхануров повідомив, що рішенням президії ради Народного союзу “Наша Україна” територія України поділена на реґіони, у яких підготовкою до виборчої кампанії 2006-го року керуватимуть представники керівних органів партії. Зокрема, у Східному реґіоні, який включає Харківську, Дніпропетровську, Донецьку і Луганську області, цими керівниками будуть Юрій Єхануров, Микола Катеринчук і Віктор Тополов. Незабаром у Центральному Виконавчому Комітеті НСНУ відбудуться зміни. Посаду голови Комітету замість Юрія Єханурова має обійняти перший заступник голови Комітету Богдан Буца. Повідомивши, що наприкінці травня фракція НСНУ у Верховній Раді складатиметься з понад 90 народних депутатів, Юрій Єхануров заторкнув питання членства у новій партії і утворення фракцій у місцевих радах:

“Досвід партійних організацій, які були утворені на самому початку, свідчить про те, що йдуть досить серйозні дискусії з приводу прийому у партію, з приводу чистоти рядів, з приводу того, як бути з тими, хто боровся проти нас, а тепер хоче бути у складі нашої партії. Є питання, які пов’язані з утворенням партійних груп та фракцій у відповідних радах. Для того щоб утворити партійну фракцію потрібна згода партійної організації відповідного рівня. Бо ми маємо приклади коли члени одної поважної партії, у дужках там буква маленька є, повністю уворювали фракцію під назвою “Наша Україна” у одному з міст у Львівській області.”

Олександр Білий
У перерві, відповідаючи на запитання учасників конференції, Юрій Єхануров зазначив, що дніпропетровська конференція відбувається спокійно, люди толерантні. Зовсім по іншому відбувалася на минулому тижні конференція у Донецьку, яку він проводив. “Я побачив, що буває, коли йде війна”- сказав пан Єхануров. Відповідаючи на запитання, поставлені перед ним як головою облдержадміністрації, Юрій Єхануров повідомив, що наступного тижня на Дніпропетровщині будуть призначені голови районних адміністрацій і після того почнеться формування кадрового складу обласної адміністрації. Поки що у обласній адміністрації відбулося лише одне призначення – заступником голови адміістрації призначена голова обласної організації Украінської республіканської партії “Собор” Орина Сокульська.

Орина Сокульська
Фраґмент промови Орини Сокульської на конференції:

“Отримати народного президента Віктора Андрійовича Ющенка це полвина перемоги. Основна перемога, ми всі це прекрасно усвідомлюємо, це вибори 2006-го року, які будуть вирішальними і де ми закріпимо усі політичні зміни, яких ми з вами протягом багатьох років добивалися. Тому ясьогодні хочу запевнити партію Нардний Союз “Наша Україна” що ми, всі політичні сили демократичного спрямування на Дніпропетровщині, будемо спільно йти до перемоги на виборах 2006-го року і закріпимо нашу перемогу” – сказала на установчій конференції партії Народний Союз “Наша Україна” у Дніпропетровську заступниця голови обласної державної адміністрації Орина Сокульська.

Вже цього тижня у області ропочнеться проведення районних і міських установчих конференцій Народного союзу “Наша Україна”.
XS
SM
MD
LG