Доступність посилання

ТОП новини
26 Вересень 2018, Київ 05:37

На Прикарпатті основу партії “Народний Союз Наша Україна” складає молодь.


Іван Костюк

Івано-Франківськ, 1 червня 2005 - На Прикарпатті основу партії “Народний Союз Наша Україна” складає молодь. Зараз в області триває остаточне формування районних та міських осередків нової політичної структури. Однак чи не найбільша боротьба очікується за посаду керівника івано-франківської міської організації “Народного Союзу Наша Україна”, вибори якого відбудуться в середині червня.

Майже 2 тисячі членів партії – такий підсумок роботи щодо створення на Прикарпатті обласної організації “Народний Союз Наша Україна”. Приблизно 40% від цієї кількості, це люди, які ще донедавна були членами інших партійних структур. Голова ради обласної організації партії Народний Союз “Наша Україна”, мер міста Івано-Франківська Зіновій Шкутяк наголосив, що в реґіоні зараз триває активний процес створення місцевих осередків партії нової політичної структури:

“Відповідно до статуту нашої партії, сьогодні в нашій області йде створення районних і міських організацій політичної партії Народний Союз “Наша Україна”. Вже відбулися установчі збори у дев’яти районах і п’яти містах обласного підпорядкування”.

Голова ради обласної організації партії наголосив, що переважно до партії вступають молоді люди:

“Переважна кількість – це молоді люди, це, в основному, інтелігенція: вчителі, працівники охорони здоров’я, молоді люди, які працюють у бізнесі, підприємці. Так що завдання, поставлене почесним головою партії, залучити до нас якомога більше молоді, в нашій області успішно виконується”.

Щоправда, Зіновій Шкутяк дипломатично уникнув прямої відповіді на питання, кого ж він бачить на посаді керівника івано-франківської міської організації партії "Народний Союз Наша Україна”, адже саме вона є найчисленнішою і становить основу обласної організації. Відомо, що на цю посаду претендує заступник івано-франківського міського голови, колишній керівник обласної організації партії “Реформи і порядок” Олег Синютка. Натомість голова Івано-Франківської обласної держадміністрації Роман Ткач не приховує, що підтримує депутата Верховної Ради, члена фракції “Наша Україна” Миколу Круця.

Отож протистояння між обома претендентами на місце лідера міської організації партії Народний Союз “Наша Україна”, як стверджують аналітики, неминуче. Тим часом голова виконкому обласної організації партії Руслан Марцинків вже вкотре намагався не акцентувати увагу на внутрішньопартійних суперечностях, наголошуючи:

“Ми відкриті для тих людей, які не байдужі до розбудови суспільства, до ідеї об’єднання суспільства, для того щоб відповідати за ті зміни, які сьогодні відбуваються в державі”.

Повністю завершити перший етап створення на Прикарпатті обласної організації партії "Народний Союз Наша Україна” її місцеві лідери планують упродовж кількох найближчих тижнів.
XS
SM
MD
LG