Доступність посилання

ТОП новини
15 Жовтень 2018, Київ 16:20

Голова Фонду держмайна Валентина Семенюк сумнівається у швидкому повторному продажу підприємства “Криворіжсталь", оскільки тендер не можна провести упродовж місяця, як на це сподівається прем’єр-міністр


Йдеться про учорашнє доручення Юлії Тимошенко для Фонду держмайна терміново підготувати повторний продаж комбінату за скороченою процедурою. Як зауважила сьогодні керівник Фонду, згідно із законом, повторний тендер неможливо провести у місячний термін. Сам конкурс може відбутися не раніше ніж через 75 днів після його оголошення.


Йдеться про учорашнє доручення Юлії Тимошенко для Фонду держмайна терміново підготувати повторний продаж комбінату за скороченою процедурою.

Як зауважила сьогодні керівник Фонду, згідно із законом, повторний тендер неможливо провести у місячний термін. Сам конкурс може відбутися не раніше ніж через 75 днів після його оголошення.

"Перш ніж говорити про перепродаж підприємства, потрібно спочатку повернути його акції Фонду держмайна", - наголосила Валентина Семенюк. Окрім того, необхідне доручення або відповідна постанова уряду.

В ІНШИХ ЗМІ

Loading...
Загрузка...

Recommended

XS
SM
MD
LG