Доступність посилання

ТОП новини
22 Жовтень 2018, Київ 02:30

Заступники мера Львова відмовилися співпрацювати з обласним керівництвом і центральними органами влади на вияв солідарності з міським головою Любомиром Буняком, котрий вже третій день голодує проти свавілля судочинства у регіоні


Заступники міського голови підтримують вимоги Любомира Буняка призначити компетентну перевірку правосуддя у Львові.

Заступники міського голови підтримують вимоги Любомира Буняка призначити компетентну перевірку правосуддя у Львові. Заступники просять мера припинити голодування, враховуючи стан його здоров''я. Натомість міський голова заявив, що він не припинить голодування доти, доки з Києва не прибуде повноважна комісія . Якщо центральні органи влади не виконають вимоги львівського мера, то представники органу місцевого самоврядування звернуться до громади міста з проханням вдатись до акції непокори. Як саме вона має відбуватись, заступники мера не уточнили.

Останнім часом керівник Львова програв кілька судів народним депутатам Олександру Гудимі та Ярославу Кендзьору. Згідно з рішенням судів, Любомир Буняк має виплатити їм по 50 тисяч моральної та матеріальної шкоди за образливі висловлювання на їхню адресу.

В ІНШИХ ЗМІ

Loading...
Загрузка...
XS
SM
MD
LG