Доступність посилання

ТОП новини
15 Грудень 2018, Київ 19:07

"Плюси" змінили керівництво.


Віктор Міняйло

Київ, 15 серпня 2005 - “Стратегія виживання змінюється стратегією розвитку”, - так на прес-конференції співвласник телеканалу “1+1” Олександр Роднянський прокоментував кадрові зміни у топ-менеджменті телеканалу. Загальні збори Ради директорів телеканалу генеральним директором призначили Юрія Морозова а генеральним продюсером Ольгу Герасим’юк.

Олександр Роднянський, Ольга Герасим’юк
Олександр Роднянський переконаний, що кадрові зміни на його телеканалі дають нові можливості “Студії “1+1”: “Змінюється не просто менеджмент “1+1”, йдеться не просто про нові кадрові призначення, змінюється стратегія розвитку каналу. Змінюється вона на той спосіб, який я формулював для себе дуже просто. Ми жили останні 3-4 роки в стратегії виживання, тобто виходячи з того, щоб зберегти колектив і унікальну команду “1+1” за всіх у умов і зберегти канал “1+1”, який на нашу думку, дуже дорогий, є невід’ємною частиною українського медіа-простору.

Сьогодні нова стратегія компанії – це стратегія розвитку. Тобто для нас найважливішим є мотивація, змінення чи відновлення бренду “1+1”, виходячи з його ключових системних характеристик або атрибутів.

Це був, намагався бути водночас український універсальний канал, це був і завжди намагався бути, буде, я сподіваюсь, актуальний, сильний і дуже сучасний канал.”


А щоб канал був актуальний, стильний і сучасний, про що мріє його співвласник Олександр Роднянський, не останню роль грає інформаційне забезпечення. Адже, якщо вірити рекламі – новини дивляться усі.

За інформаційне наповнення каналу відповідає новопризначений Генеральний продюсер Ольга Герасим’юк: “Звісно, ми будемо робити зміни в цій царині, але єдине, чим ми будемо керуватися, то це ті принципи, якими керуються всі цивілізовані телебачення світу – це є об’єктивна точна інформація. Вся решта змін буде стосуватися тільки процесу покращення того як ми будемо йти цим шляхом до виконання цього завдання.

Звісно, це потягне за собою якісь структурні зміни. Очевидно, це буде більш упорядковано, ніж було. Зміни будуть спрямовані на поліпшення взагалі якості інформаційних програм в тому сенсі, який це вкладується у всьому світі щодо інформаційних програм”.


Так вважає Ольга Герасим’юк.

В усьому світі інформаційні програми принаймні намагаються бути об’єктивними, і подають щонайменше дві точки зору. Журналісти ще не забули останні вибори, де “плюси” мочили Віктора Ющенка. Нове керівництво запевняє, що інформаційні програми реструктуруються в такий спосіб, що було неможливе їх політичне використання.

В ІНШИХ ЗМІ

Loading...
Загрузка...

Recommended

XS
SM
MD
LG