Доступність посилання

ТОП новини
21 Жовтень 2018, Київ 02:05

Японія шукає можливостей інвестування у проекти в Одесі.


Петро Каландирець


Одеса, 24 серпня 2005 року - Після візиту до Японії Президента України Віктора Ющенка підприємці цієї країни виявляють особливе зацікавлення до можливостей інвестування у різноманітні проекти на території України. Не виключенням є і Одеса, де нещодавно побував посол Японії в Україні, а нині з Одеським міським головою провели зустріч представники японської компанії PENTA – OCEAN CONSTRUCTION CO. LTD, яка була утворена ще у 1896 році і займається реалізацією будівельних проектів та реконструкцією об’єктів переважно у Південно – Східній Азії (Японія, Сінгапур).

PENTA – OCEAN CONSTRUCTION CO. LTD звертає увагу і на Східну Європу. Тут вже завершені три проекти. Один з них у Румунії – сучасний термінал контейнерних підстанцій. Два інших, які реалізують у Болгарії, передбачає, серед іншого, будівництво мосту. Усі згадані проекти фінансуються урядом Японії. PENTA – OCEAN CONSTRUCTION CO. LTD нині опікується 5 інтернаціональними офісами, які займаються регіональним будівництвом (Токіо, Сінгапур, Шрі Ланка, Гонконг, Каїр). На зустрічі з Одеським міським головою Едуардом Гурвіцем представники компанії PENTA – OCEAN CONSTRUCTION CO. LTD повідомили, що метою їхнього візиту в Україну є пошук нових проектів, які можуть мати спільний інтерес для України і Японії. Нині, на міжурядовому рівні, досягнута домовленість про спільну участь у реконструкції аеропорту „Бориспіль” та будівництві мосту у Миколаєві.

„Взаємини між Україною і Японією будуть далі розвиватися. Нові проекти можуть стати новим кроком для пожвавлення надходжень інвестицій”, сказав на зустрічі у мерії Одеси Президент японської компанії Казуджиро Тетсумура.

Одеський міський голова Едуард Гурвіц, зі свого боку, висловив сподівання, що компанія PENTA – OCEAN CONSTRUCTION CO. LTD зацікавиться можливостями інвестування у проект реконструкції комунального підприємства Міжнародний Аеропорт „Одеса”.
XS
SM
MD
LG