Доступність посилання

ТОП новини
23 Жовтень 2018, Київ 19:21

Ігоря Бакая, колишнього керівника українського Державного управління справами, Росія не видаватиме, але повинна його судити, заявляє Генеральний прокурор України Святослав Піскун


Напередодні російська сторона поінформувала, що Бакай є громадянином Росії, тому його не видаватимуть українським правоохоронцям.


Напередодні російська сторона поінформувала, що Бакай є громадянином Росії, тому його не видаватимуть українським правоохоронцям.

Однак керівник Національного бюро Інтерполу в Україні Кирило Куликов повідомив на брифінгу , що Ігор Бакай все ще офіційно має громадянство України.

За словами пана Куликова, декілька днів тому він звертався до українського департаменту громадянства і, згідно з наданою інформацією, «на сьогодні пан Бакай є громадянином України. Він стоїть на обліку як громадянин України». Керівник національного бюро Інтерполу припустив, що Ігор Бакай отримав громадянство Росії незаконно.

Раніше Україна оголосила у міжнародний розшук Ігоря Бакая за звинуваченням у перевищенні владних повноважень, що завдали державі тяжких наслідків.

За словами Генпрокурора Святослава Піскуна, його відомство відтепер займатиметься іншими фігурантами у цій справі, а справу Бакая виділить в окреме провадження і направить російській генпрокуратурі.

В ІНШИХ ЗМІ

Loading...
Загрузка...
XS
SM
MD
LG