Доступність посилання

ТОП новини
18 Грудень 2018, Київ 15:13

Святкування дня міста у Одесі.


Петро Каландирець

Молитва за подальший розвиток Одеси
Одеса, 2 вересня 2005 - Серед учасників святкування Дня міста в Одесі міністр транспорту Євген Червоненко, надзвичайний і повноважний посол Росії в України Віктор Черномирдін, поважні представники 26 міст-побратимів та інші гості.

За повідомленням управління інформації мерії Одеси, День міста висвітлюють представники близько 100 різноманітних засобів масової інформації.

В рамках свята вже відкриті виставка квітів та сучасний відновлений фунікулер.

Вперше за історію причорноморського міста представники різних християнських конфесій організували молитву за подальше процвітання Одеси. До єдиної у Східній Європі екуменічної морської каплиці Святого Архистратига Михайла прийшли священики УАПЦ, УГКЦ, УПЦ КП, Об’єднаної методиської церкви, Німецької євангелічної лютеранської церкви.

Міський голова на святкуваннях в оточенні одеситів
Головний фахівець управління внутрішньої політики Одеської міськради Олена Катишева висловила задоволення, що за відновлення Одеси як справді морської столиці України молилися так багато представників різноманітних церков.

У римо-католицькому костелі Успіння Пресвятої Богородиці відкрита виставка картин під назвою „Християнська Одеса” і проведений молебень за одного із засновників причорноморського міста графа Олександра Ланжерона.

На святкування Дня міста до Одеси прибув народний депутат України, голова Партії захисників вітчизни Юрій Кармазин. Він висловив задоволення наслідками нещодавньої зміни міської влади в Одесі.

Гості з Регензбургу подарували Одесі картину
Юрій Кармазин: „Слава Богу, що теперішня влада думає про потреби одеситів. Ми звільнили місто. Це найбільший подарунок Одесі до роковин від дня його заснування. Але ще треба змінювати вулиці Одеси на краще і зберегти історичну спадщину. Одеса є надзвичайно цікавим містом, може, і не першим, але і не другим містом в Україні...”

3-го вересня на вулицях Одеси народні гуляння, які завершаться святковим концертом біля Потьмкінських сходів та феєрверком.

Святкові заходи триватимуть до 4 вересня.
XS
SM
MD
LG