Доступність посилання

ТОП новини
26 Квітень 2019, Київ 18:55

“Звуки життя”: Телебачення і ми.Київ, 12 вересня 2005 року.

Телевізор - повноправний член кожної родини. Джерело інформації, опонент, друг... Те, якими ми є, до певної міри, сформовано телебаченням. Вистачає і як позитиву, так і негативу.

Про роль у нашому житті телебачення – у спільному проекті Радіо Свобода і Нашого Радіо "Звуки Життя": “Телебачення і ми” з Надією Шерстюк.

Початок вікенду 9 вересня цього року увійшов в історію – як день тріумфу українського телебачення. Воно поставило рекорд глядацької уваги. Телеефір колишнього прем’єр-міністра Юлії Тимошенко на одному з загальнонаціональних телеканалів не просто зірвав глядацький “джек-пот. Він зробив неможливе: випередив за рейтингом трансляцію футболу!!!!

Аудіозапис програми. Перший випуск:

За будь-яких умов – негативно чи позитивно - телебачення впливає на нас. На жаль, з причин невироблених правил гри в інформаційному просторі часто не просто впливає, а є професійним маніпулятором нашою свідомістю. Втім, думки щодо цього розходяться у тележурналістів В’ячеслава Піховшека і Єгора Соболєва...

Аудіозапис програми. Другий випуск:

Мінімізувати негативний вплив і маніпуляцій з боку телебачення на людей під силу Громадському (або ж Суспільному мовленню) – незмінному атрибуту будь-якої демократичної країни. А це жорсткий контроль Наглядової ради за редакційною політикою, різнобічністю програм, обслуговування перш за все інтересів суспільства, а не власників телеканалів чи політичний партій. В Україні процес “вагітності” Суспільним телебаченням триває вже довго. З новою владою дискусії посилились. Але, на разі, в Україні його немає. Хоча на Першому національному телеканалі (який найбільше експертів і бачать базою для створення Суспільного телеканалу) активно працює молода команда реформаторів...

Аудіозапис програми. Третій випуск:

Телебачення – це не лише новини. А для багатьох з нас це зовсім не новини... Однак, якщо “спрагу” любителів телесеріалів телевізійники охоче задовольняють, то діти, підлітки і усіх охочі до пізнання чогось нового у житті залишаються на узбіччі. Де українські телепузики, Discovery і Viasat History??? Той, хто може собі дозволити підключитися до цифрового ТБ чи поставити “тарілку” отримує бажані дитячі, освітні і пізнавальні телепередачі. Щоправда, не “made in Ukraine”. А що дивляться у регіонах ті, чий гаманець “телевізійного навантаження” не витримує?

Аудіозапис програми. Четвертий випуск:
XS
SM
MD
LG