Доступність посилання

ТОП новини
18 Грудень 2018, Київ 13:28

Найближчої зими тепло у помешкання одеситів надійде вчасно.


Петро Каландирець

Павло Мітяєв
Одеса, 26 вересня 2005 - Брифінг заступника начальника управління паливно енергетичного комплексу Павла Мітяєва зібрав у малому залі Одеської міськради чимало працівників засобів масової інформації. Забезпечення теплом помешкань одеситів під час зими 2005 - 2006 років нині турбує багатьох.

Павло Мітяєв назвав Одесу потужним торговельно-промисловим і культурно – оздоровчим центром України. „Наше управління було утворене в рамках реорганізації міської системи теплопостачання. Як наслідок, координація діяльності теплових підприємств виявилася після утворення управління більш керованою і на користь роботі комунального господарства міста. Нині управління контролює діяльність трьох теплових підприємств – Одесатеплокомуненерго, Одесаобленерго і Одеська теплоелектроцентраль, ситуація на яких не з кращих.

Приміром, на теплоелектроцентралі обладнання є застарілим, а рівень забезпечення теплом підтримується на 70 – 80%. Це біда усіх теплових організацій. Причина тут зрозуміла. Одеська ТЕЦ, яка і сьогодні є повністю державним підприємством, була побудована у 50-х роках минулого століття. Нині активно обговорюють можливості передачі Одеської теплоелектроцентралі у комунальну власність. Чиновник назвав цю тему надзвичайно цікавою і вартою для плідного обговорення у майбутньому.

Заступник начальника управління паливно енергетичного комплексу Павло Мітяєв зазначив, що Одеська теплоелектроцентраль готова до роботи під час найближчої зими „не гірше ніж у попередні роки. Готовність є на 95%”.

Він наголосив, що очікувати зростання цін за постачання споживачам газу нині немає жодних підстав. Документів, які б підтверджували це, не існує.

Тим часом, залишається складною ситуація з енергопостачанням під час зими.

Підприємство „Одесаобленерго” є приватною кампанією, наявне електрообладнання є застарілим. Як і на інших подібних підприємствах, проблемні питання неможливо вирішити внаслідок відсутності належного фінансування і величезних боргів населення за одержані послуги. Приміром, борг одеситів комунальному підприємству „Одестеплоенерго” сягнув уже 23-х мільйонів 179 тисяч гривень.

За словами Павла Мітяєва, нині всі райони міста готові до прийому тепла.

„Отож, коли ми доживемо до термінів, які відведені для початку теплопостачання, тепло до квартир буде надходити. Якість теплопостачання залежатиме від технічних причин”,- пообіцяв заступник начальника управління паливно енергетичного комплексу Одеської міської ради.
XS
SM
MD
LG