Доступність посилання

ТОП новини
18 Грудень 2018, Київ 15:06

НСНУ готується до виборів.


Віктор Міняйло


Київ, 17 жовтня 2005 - Віце-прем‘єр міністр України, голова Ради партії “Народний союз “Наша Україна” Роман Безсмертний очолить виборчу кампанію своєї партії. Про це він повідомив на власній прес-конференції у Києві, за підсумками засідання ради НСНУ. Що ще цікавого говорив Роман Безсмертний?

Насамперед Роман Безсмертний розповів про кадрові перестановки у Народному союзі “Наша Україна”. Адже, як відомо: “Кадри вирішують все!”:

“У зв‘язку з тим, що Юрій Єхануров був призначений прем‘єр-міністром, він склав повноваження голови виконкому. Головою виконкому обрали Миколу Катеринчук. А також рішенням ради доручили мені здійснювати керівництво виборчою кампанією до Верховної ради 2006 року”.

За словами Романа Безсмертного, рада партії має призначити колишнього міністра юстиції Романа Зварила керівником центрального виборчого штабу.

Тобто, питання хто керуватиме виборчою компанією Народного союзу більш-менш відомо. Не відомо з ким партія йтиме на вибори. Роман Безсмертний не виключає, що буде створено блок в складі якого будуть партії, що були в “Нашій Україні” на попередніх парламентських виборах. За деякими винятками. Винятками він назвав партію “Вперед Україно”, яку очолює Віктор Мусіяка і Ліберальну партію України, яку очолював нещодавно затриманий у США Володимир Щербань.

Не ведуться переговори і з блоком колишнього прем‘єр-міністра Юлії Тимошенко, хоча за словами Романа Безсмертного багато політиків пропонують себе в якості посередника:

“Неодноразово необхідність таких переговорів ініціював Володимир Філенко. Наша співпраця з ним, з Тарасом Стецьківим, з Миколою Томенко, з Юрієм Луценком настільки тісна була у тих усіх подіях, що я не допускаю, що стануться такі події, коли ми один одного не будемо вітати і будемо відвертатися один від одного. Тому що це те... ну гірше і небезпечніше ніж та ситуація, її просто не можу бути в житті. Тому, коли вони звертаються з такими пропозиціями, я завжди до них прислуховуюся. Інша справа, чи партія прийме їх, чи ні”.

Також залишається під запитанням, чи прийме Президент України Віктор Ющенко пропозицію Народного союзу “Наша Україна” очолити партійний список. Ось думка Романа Безсмертного:

“Що стосується позиції того чи іншого політичного діяча щодо участі, чи не участі почесного голови партії в списку партії, то мені здається, що ніхто із нас не має права заборонити чи дозволити членам партії дискутувати навколо цієї проблеми. Тому що члени партії хочуть мати зрозумілість позиції усіх членів партії, у тому числі й керівництва, щодо цього складного досить питання”.

А ціна цього складного досить питання 10 відсотків голосів виборців. За соціологічними даними, якщо партійний список очолить Роман Безсмертний, його підтримують 9 відсотків опитаних. За Блок Віктора Ющенка готові голосувати 19. Тобто майже вдвічі більше!!!

В ІНШИХ ЗМІ

Loading...
Загрузка...

Recommended

XS
SM
MD
LG