Доступність посилання

ТОП новини
22 Жовтень 2018, Київ 04:01

Сьогодні Верховна Рада доручила бюджетному комiтету разом з урядом доопрацювати висновки та пропозицiї до проекту держбюджету 2006


Повторне обговорення 1 листопада. “За” проголосували 306 депутатiв. Перед цим у парламенті тривали дебати під час розгляду проекту бюджету у першому читанні.


Повторне обговорення 1 листопада. “За” проголосували 306 депутатiв. Перед цим у парламенті тривали дебати під час розгляду проекту бюджету у першому читанні.

Виконувачка обов''язків глави бюджетного комiтету Людмила Супрун критикувала урядовий проект.

Людмила Супрун: “Цей проект закону підлягає критиці, оскільки не відповідає і вимогам Кронституції, і вимогам бюджетного кодексу. У поданому законі із 116 пунктів не враховані 32 пункти. Більшість поданих пропозицій передбачають збільшення витрат бюджету без надання реальних джерел. Бюджет сьогодні не задовольняє нікого, тому ми пропонуємо переглянути макропоказники, перестати втручатися у податкові закони України”.

Тим часом міністр фінансів Віктор Пинзеник наголосив, що не згоден з пропозицiями бюджетного комiтету парламенту, оскільки це призводить до збiльшення дефiциту. Водночас він наголосив, що уряд пішов на поступки парламентського комітету, за винятком принципових речей.

Віктор Пинзеник: “Чимало висновків бюджетного комітету сприйняті нами і підтримуються Кабміном. Але є принципові речі, які не можуть бути підтримані урядом. Головна принципова відмінність від поданого урядом законопроекту – це збільшення витрат на 10 мільярдів гривень. Тривожить і те, що нарощування дефіциту бюджету відбувається з одночасним збільшенням постійних, а не разових видатків. Це дуже небезпечна політика. Наше завдання – правильно визначити пріоритети”.

В ІНШИХ ЗМІ

Loading...
Загрузка...
XS
SM
MD
LG