Доступність посилання

ТОП новини

Народний Рух на Миколаївщині виступає за єдність прихильників Ющенка в Україні...


Петро Каландирець

Миколаїв, 15 листопада 2005 (RadioSvoboda.ua) - Наближення виборів відчувається вже і на Миколаївщині. Тут крайова організація Народного Руху України провела свою конференцію. Учасники заходу наголошували на необхідності збереження і посилення коаліції „Сила народу”, яка діяла в регіоні на виборах 2002 року.

Основним завданням учасників конференції стало обговорення ситуації в регіоні напередодні виборів до Рад усіх рівнів, які відбудуться у березні 2006 року та перспективи блокування з політичними союзниками.

Серед учасників проведеного у Миколаєві заходу були і двоє голів районних державних адміністрацій. Вони наголошували на складності стану справ на місцях, говорили про нагальну необхідність об’єднання провладних партій.

Більшість промовців говорили про те, що миколаївці не на словах, а на ділі мають відчути зміни на краще після Помаранчевої революції, але нині, на жаль, це не завжди вдається. Після поділу прихильників Ющенка на кілька політичних таборів перемога пропрезидентських сил у регіоні виглядає справою непростою. „Запорукою майбутнього успіху є лише єдність команди”,- говорили на конференції.

Голова Миколаївської крайової організації Народного Руху України, народний депутат України Юрій Діденко проінформував присутніх на конференції про стан справ на загальнодержавному рівні та про перспективи єднання прихильників Віктора Ющенка.

Він приділив особливу увагу виборам до місцевих органів влади.

Юрій Діденко: „Основою розмови на конференції стали можливості блокування і узгодження кандидатів на місцеві вибори. Мова йде про посади сільських, міських голів. Більшість представників Народного Руху мають розуміння, що необхідно знаходити компромісні кандидатури і перемагати на виборах до місцевих органів влади, які стануть основним сегментом у політичному житті України після введення в дію політичної реформи”.

Учасники конференції прийняли ухвалу „Про участь миколаївської крайової організації у виборах 2006 року”. Один з пунктів документу містить схвалення дій Центрального Проводу НРУ про блокування з колишніми союзниками на виборах 2002 року.

Обрані делегати на черговий з’їзд НРУ, який відбудеться у Києві 27 листопада.

На конференції ухвалили і два звернення до Президента України про необхідність повернення стратегічного підприємства Чорноморський суднобудівний завод у державну власність та про необхідність підтримки відродження українського села.
XS
SM
MD
LG