Доступність посилання

ТОП новини
22 Жовтень 2018, Київ 11:07

Народні депутати ухвалили зміни до законів, що регламентують роботу засобів масової інформації під час виборчих перегонів


Зокрема, народні обранці підтримали пропозицію заборонити будь-які перевірки ЗМІ державними органами з 1 грудня нинішнього року до дня голосування. Відтепер журналісти мають право на коментарі діяльності політичних партій та кандидатів.


Зокрема, народні обранці підтримали пропозицію заборонити будь-які перевірки ЗМІ державними органами з 1 грудня нинішнього року до дня голосування.

Відтепер журналісти мають право на коментарі діяльності політичних партій та кандидатів. А припинити друк газети або дію ліцензії телебачення чи радіо може лише суд, а не Центральна виборча комісія, як передбачалося законом.

Керівник комітету з питань свободи слова. Сергій Правденко про інші зміни:

“Ми зняли відповідальність з засобів масової інформації, якщо рекламодавець легально оплатив рекламу, то за її зміст засіб масової інформації не несе відповідальність. Це дуже важливо. Нехай опоненти, якщо один одного образив судяться тягають один одного по судах, як собака фуфайка, як хочуть, як завгодно.”

Сказав керівник комітету з питань свободи слова Сергій Правденко.

В ІНШИХ ЗМІ

Loading...
Загрузка...
XS
SM
MD
LG