Доступність посилання

ТОП новини

Призначення В. Януковича-молодшого заступником голови Союза молоді регіонів.


Ганна Іванова Донецьк, 18 листопада 2005 (RadioSvoboda.ua) - На засіданні Координаційної ради Союзу молоді регіонів України було прийняте рішення про призначення трьох нових заступників голови Союза молоді Віталія Хомутинника. Одним із призначених заступників став член правління Донецької обласної організації, син лідера Партії регіонів Віктор Януковича - молодший.

Те, що Віктор Янукович - молодший став заступником голови Союза молоді регіонів України Віталія Хомутинника не було для Донецької області несподіванкою. Ще 10 листопада на зустрічі з активом Донецького обласного відділення Союзу молоді регіонів України керівник Союзу Віталій Хомутинник натякнув, що син лідера Партії регіонів “може бути заступником, скажімо, моїм”.

У той же день заступник голови Донецької обласної ради Бориса Колеснікова Олександр Зац презентував молодого Януковича донецькому активу Союза молоді регіонів України, який і прийняв рішення делегувати останнього для роботи в центральному апараті Союзу. Сам Віктор Януковича-молодший свою позицію окреслив таким чином: “Я займався передвиборчою кампанією до цього, партійними справами, але не привселюдно. Я є членом Партії регіонів уже довгий час, але суспільними справами я не займався. На сьогоднішній день я бачу як би, що я можу допомогти. Тому я вирішив ввійти в суспільну політику і дійсно допомогти Партії регіонів. Чим саме буде займатися в центральному апараті Союзу молоді молодший син лідера Партії регіонів, він сам на той момент не знав. “ Це питання буде вирішуватися колегіально”, - сказав на зустрічі Олександр Зац.

Зараз Віктору Януковичу-молодшому неповні 25 років. Відомо, що він отримав економічну освіту у Донецькому Національному університеті і має підприємницький досвід. Аналітики вважають, що Віктор Янукович - старший планує таким чином ввести сина до списку Партії регіонів, щоб той потрапив в парламент. Вважається, що, можливо саме це стало платою Януковичу за його згоду, щоб Партія регіонів йшла на вибори саме Партією, ідею чого просував Борис Колесников, а не Блоком Януковича. Це у свою чергу дасть змогу регіоналам після виборів відсунути Януковича на другі позиції. Тож Виктор Федорович поспішає влаштувати родичів.
XS
SM
MD
LG