Доступність посилання

ТОП новини
10 Грудень 2018, Київ 04:09

Юлія Тимошенко у Дніпропетровську.


Геннадій Сахаров


Дніпропетровськ, 25 листопада 2005 (RadioSvoboda.Ua) - У перебігу візиту до Дніпропетровська Юлія Тимошенко відвідала школу і університет, у яких навчалася, будинок, у якому колись проживала, поспілкувалася з вчителями, викладачами, сусідами, провела пресконференцію і зустріч з місцевими депутатами, зустріч зі студентами і викладачами університету у Палаці студентів, виступила у прямому ефірі на радіо і телебаченні і зустрілася з обласним активом партії Батьківщина.

Підчас усіх зустрічей перед нею були поставлені сотні запитань з різноманітної тематики – про політичну ситуацію, про історію спільних дій з Віктором Ющенком і причини розходження між блоком Юлії Тимошенко і Нашою Україною, багато запитань стосувалися місцевих проблем. Окремою темою були приватизація Криворіжсталі і ситуація навколо Нікопольського ферросплавного заводу. І, звісно, про плани дій на майбутніх виборах.

Юлія Тимошенко, говорячи про Криворіжсталь і Нікопольський ферросплавний завод, сказала що продаж Криворіжсталі вважає успіхом свого колишнього уряду та що кошти від продажу варто було б вкласти у великий енергетичний проект, акції якого розподілити між колишніми вкладниками Ощадбанку СРСР, чим держава водночас і скомпенсувала би втрати громадян і не допустила би пов’язаної з цим інфляції. Щодо Нікопольского ферросплавного Юлія Тимошенко вважає – невзяття на облік акцій заводу Фондом державного майна після рішення Верховного суду є проявом корупції у державному масштабі. Саме українські клани як з оточення Віктора Ющенка так і забарвлені на синьо-біле, які, відчувши слабкість і розбрід у керівництві держави, об’єдналися, Юлія Тимошенко вважає винними у відставці її уряду. І вважає завданням своєї команди знову прийти до влади і покінчити з засиллям кланів, що, за її висловом, розперезалися.


Говорячи про майбутні вибори, Юлія Тимошенко дала зрозуміти що блок Віктора Ющенка не стане головною силою на виборах бо витратив потенціал на боротьбу за посаду президента. Основним конкурентом на виборах вона вважає Віктора Януковича:

“ З нами у реальній конкуренції буде знаходитися Янукович і його команда. І хто б там що не казав що ми будемо боротися з Ющенком, з Литвином, з Морозом, це насправді не так. Насправді це буде боротьба тих команд, які будуть формувати виконавчу владу в країні. Приблизно рівні рейтинги ми маємо сьогодні з командою Януковича, приблизно рівний розподіл можливостей у проведенні серйозної виборчої кампанії. І тому власне так і буде будуватися наша кампанія. Важливо не розпорошити голоси. Тому що якщо ми розпорошимо голоси і не зможемо, як це було на президентських виборах, піти єдиною силою з єдиною метою, нам буде набагато важче.”

Говорячи про відносини з Віктором Ющенком і його командою Юлія Тимошенко заявила:

“Я чекала від президента не критики а єдності, розуміння що ми великий шлях пройшли разом і що ми мусимо бути разом. Насправді я ніколи не була ініциатором будь яких розколів у команді. Ми мусимо думати як піти на вибори так щоб наша команда все ж таки отримала більшу підтримку у суспільстві, щоб взяла більшу кількість голосів. Нам потрібно іти без будь-якого поборювання, у повному мирі і спокої, іти паралельними командами і у новому парламенті зробити справжню і потужну єдність. Ми катеґорично не сприймаємо ніяк по іншому “Нашу Україну” ніж як союзників. Ми з президентом не є конкурентами у цій виборчій кампанії. Тому що не президента зараз обирає країна. Країна буде обирати прем’єр-міністра. І тому я розраховую що так як наша команда підтримала Віктора Андрійовича Ющенка на президентських виборах так само Віктор Андрійович, розуміючи що розпорошувати голоси не можна, підтримає нашу політичну силу і наші можливості спільно перемагати. Я не бачу тут ніякого конфлікту, ніякої інтриги. У новому парламенті ми будемо разом” - зазначила Юлія Тимошенко на пресконференції у Дніпропетровську 24-го листопада.
XS
SM
MD
LG