Доступність посилання

ТОП новини
14 Грудень 2018, Київ 17:54

Позиції Тимошенко і Януковича зміцнилися: німецький політолог Александр Рар.


Мар’яна Драч Вчора Верховна Рада висловила недовіру уряду Єханурова через невдалі переговори щодо постачання російського газу в Україну.


Прага, 10 січня 2005 (RadioSvoboda.Ua) - Хоча Юрій Єхануров вважає рішення Верховної Ради про відставку уряду незаконним, він прогнозує, що після цього шанси "Нашої України" на березневих виборах зростуть. Натомість німецький експерт прогнозує зміцнення позицій Тимошенко і Януковича. Керівник відділу Росія-СНД Німецького товариства зовнішньої політики Александр Рар у розмові з радіо "Свобода" сказав:

"Гадаю, що від цього передовсім виграє Юлія Тимошенко, бо вона показала в парламенті, що здатна провалити політику Президента, яку сильно критикує. Тобто, розрив між табором Тимошенко і табором Ющенка поглиблюється . Тимошенко здобула нову політичну вагу у Верховній Раді. В принципі, рішення про відставку уряду якраз ініціював не стільки Литвин, скільки Тимошенко. В ній уже бачать нового прем''єра, в будь-якому разі, чітку альтернативу Єханурову. Тимошенко повертається до влади.

Друге політичне угруповання, яке може виграти у цій політичній кризі, це угруповання Януковича. Поки він залишався з боку, але за ним будуть стояти ті сили, що, як мені здається, будуть підтримувати компроміс з Росією, виходячи з того, що це компроміс, а не здача позицій України".

В ІНШИХ ЗМІ

Loading...
Загрузка...

Recommended

XS
SM
MD
LG