Доступність посилання

ТОП новини

Керівник уряду України Юрій Єхануров визнає, що Україна споживає нині більше російського газу, ніж було домовлено, і через це російські партнери «нервують»


Водночас Єхануров запевнив, що Україна транспортує далі на Захід усі передбачені обсяги газу. Раніше сьогодні заступник голови правління російського «Ґазпрому» Александр Медведєв заявив, що Європа недоотримує російський газ через те, що Україна не обмежує себе в його споживанні.


Водночас Єхануров запевнив, що Україна транспортує далі на Захід усі передбачені обсяги газу: «Україна виконує свої зобов’язання щодо транзиту російського газу через свою територію. Я вдячний «Ґазпромові», урядові Російської Федерації за розуміння тієї важкої ситуації, в якій перебуває зараз Україна, і за те, що вони дозволили нам збільшити щоденні ліміти споживання порівняно з тим, що ми маємо за документами».

У «Нафтогазі України» анонімне джерело пояснило агентству «Інтерфакс-Україна», що на раніше узгоджені з Росією обсяги споживання газу Україна вийде за підсумками всього місяця.

Раніше сьогодні заступник голови правління російського «Ґазпрому» Александр Медведєв заявив, що Європа недоотримує російський газ через те, що Україна не обмежує себе в його споживанні: «Так не можна працювати. Не можна працювати, коли в усій Європі і в Росії вживають усіх заходів, щоб оптимізувати постачання, поводитися так, ніби в вас рай на землі вже настав… Фактично відбувається – можете до будь-якої характеристики вдатися: можна називати це усадкою, відбором – законним чи незаконним, – насправді ж відбувається те, що газ в Україні залишається понад ті обсяги, що їх було передбачено, і це не дає нам змоги в повному обсязі виконувати зобов’язання перед іноземними покупцями».
XS
SM
MD
LG