Доступність посилання

ТОП новини

Світло в кінці боксерського тунелю Володимира Кличка.


Василь Зілгалов Прага, 24 січня 2006 (RadioSvoboda.Ua) – Останні місяці з двох братів Кличків більше «світився» на людях старший – Віталій, котрий після завершення / хто знає, як на довго?/ кар’єри боксера, пішов у велику політику. І ось з’явилося нарешті і світло в кінці боксерського тунелю Володимира Кличка. Після успішного виграшу 24 вересня 2005 року в США у дуже сильного африканця Самюеля Пітера за кличкою «Нічний кошмар», Володимир кілька місяців шукав чемпіонського бою, бо втратив він свою корону Даблю Бі Оу раптово в бою із Коррі Сандерсом ще у березні 2003 року в Німеччині. Віталій проговорився днями , що ймовірно його молодший брат битиметься за нове чемпіонство версії Ай- Бі – ЕФ з американцем Крісом Бьордом, якого він у жовтні 2000 року побив у німецькому Кьолні. А нашому колезі Василеві Зілгалову вдалося отримати ексклюзивну інформацію від прес-секретаря Володимира Кличка Юрія Нестеренка про нинішні переговори штабу Володимира в Німеччині. Насамперед я запитав чи дійсно є реальна ймовірність бою 22 квітня цього року між Володимиром і Крісом Бьордом. Ось що відповів Юрій Нестеренко.

Юрій Нестеренко

Я не так давно спілкувався з Володимиром, який зараз знаходиться в Німеччині. За словами Володимира є домовлення про проведення поєдинку з Крісом Бьордом, який має відбутися наразі 22 квітня в Німеччині, орієнтовно то буде Берлін.

Але там є така справа. Ми знаємо, що Дон Кінг дуже полюбляє володіти як чемпіоном, так і контентером. Основна вимога Дона Кінга – це отримання опціону на 4 поєдинки Володимира. Якщо Володимир виграє у Бьорда, то 4 поєдинки він має провести під промоутерством Дона Кінга.

Ось ця вимога Кінга не задовольняє Володимира. Там зараз ідуть переговори, щоб досягнути інших домовленостей. Але за словами Володимира, жодним чином він не буде віддавати опціон на 4 поєдинки в руки Дона Кінга.

Я його запитав на рахунок того, чи буде тяжко пройти цей пункт, на що він відповів, що є шляхи, щоб вирішити цю проблему. Я так думаю, що це буде вирішення фінансове. Володимир втратить трохи у своєму гонорарі, який отримає за цей поєдинок, але до Дона Кінга він не піде.

Василь Зілгалов

Невже Бьорд не відгородився від Кінга?

Юрій Нестеренко

Багато ходило чуток, що Кріс Бьорд є вільним агентом. Наразі всі суди, що були в Нью-Йорку проти Дона Кінга, і в Нью-Джерсі проти “IBF”, закінчувалися поки рекомендаціями суду, щоб задовольнити вимоги Кріса Бьорда, але жорсткої постанови суду, що кріс Брід є вільним агентом наразі немає.

Ми знаємо, що Дон Кінг має добрих адвокатів, вміє себе почувати в залі суду, як риба у воді. Тому він подав проти Кріс Бьорда зустрічний позов. Так само зробила “IBF”. Тобто там така плутанина, що сам чорт ногу зламає.

Василь Зілгалов

Але ж Дону Кінгу належить ще і Лаймон Брюстер. Цілих два чемпіони йому належать.

Юрій Нестеренко

До Дона Кінга належить, ще і Микола Валуєв, який не так давно побив Стару людину. Так що ми бачимо, що Дон Кінг зараз володіє трьома чемпіонами світу, бо у серпні минулого року перед тим як йшла розмова про поєдинок Микола Валуєва проти Ларі Дональда. Вже тоді Вілфрід Заурман, промоутер Валуєва, продав цього російського боксера, віддавши йому опціон на 5 поєдинків, вважаючи, що 4 поєдинки чемпіонських, так само і поєдинок проти Джоні Руїза.

Василь Зілгалов

Так що ця дата 22 квітня вірогідна?

Юрій Нестеренко

Насамперед, це є єдина дата, яка не тільки задовольняє німецьку сторону, але і босів телеканалу НВО.

Василь Зілгалов

Нагадаємо що це був прес – секретар Володимира Кличка Юрій Нестеренко, з яким розмовляв Василь Зілгалов.

ІНШЕ З МЕРЕЖІЗагрузка...
XS
SM
MD
LG