Доступність посилання

ТОП новини
12 Грудень 2018, Київ 22:13

Через введення Україною нових митних правил на Придністровській ділянці українсько-молдовського кордону рух транспорту заблокований, десятки автомобілів не можуть виїхати з території невизнаної республіки


Українські прикордонники перегородили автотрасу біля кордону дорожніми їжаками, встановили пересувний пост, десятки озброєних військовослужбовців охороняють загородження.

Прем’єр-міністр України Юрій Єхануров сьогодні на прес-конференції пояснив ситуацію:

“З території Придністров’я товари через територію України проходитимуть лише зі штампом митниці Молдови. При тому молдовська сторона взяла на себе зобов’язання, що ніяких додаткових виплат не буде. Для нас – це чисто технічне питання. Є штамп, товар проходить і ніяких проблем немає”.

Українські прикордонники перегородили автотрасу біля кордону дорожніми їжаками, встановили пересувний пост, десятки озброєних військовослужбовців охороняють загородження.

Керівник державної митної служби України Олександр Єгоров звинуватив придністровську владу у перешкоджанні запровадження нових митних правил в Україні:

“З 3 числа повернули всього 13 залізничних вагонів з вантажами, які йшли з території Придністров’я. І не пропустили 10 автотранспортних засобів. Вся інша ситуація, яка на сьогодні склалася – це відповідні дії сторони Придністров‘я. Міністр транспорту Придністров’я дав команду, конкретну, по залізниці не оформлювати вантажі, які слідують як в режимі експорту, так і в режимі імпорту”.

Президент невизнаної республіки Придністров’я Ігор Смірнов вчора заявив, що зміни українських митних правил блокують їх зовнішньоекономічну діяльність.

В ІНШИХ ЗМІ

Loading...
Загрузка...

Recommended

XS
SM
MD
LG