Доступність посилання

ТОП новини
19 Листопад 2018, Київ 22:33

Кримських соціалістів б’ють з різних сторін.


Володимир Притула Сімферополь, 23 березня 2006 (RadioSvoboda.Ua) - Кримських соціалістів б’ють з різних сторін. Сьогодні вони виступили із заявою, в якій висловили протест проти “недемократичних методів ведення виборчої кампанії”. Сьогодні ж прогресивні соціалісти звинуватили СПУ у поширенні дезинформації проти їхнього лідера.

Лідер кримський прогресивних соціалістів, депутат сімферопольської міськради Валерій Іванов переконаний, що колишні однопартійці з кримської партійної газети СПУ його обмовили, звинувативши в одній із статей у тому, що він сидів колись у СІЗО, у дрібному хуліганстві і тому, що “нахапав собі квартир”. У четвер на прес-конференції він спростував цю інформацію і повідомив, що виграв суд у газети “Кримський соціаліст”. Валерій Іванов: “Є два шляхи. Шлях номер один – цивілізований: звернутися до суду, де вияснити, що є правдою і сказати про це людям, для того, щоб люди зрозуміли, що їхня свідомість не згвалтована. І другий шлях: викликати на кулачний бій соціалістів, набити їм те, що треба, якщо вони не праві чи отримати від них, якщо неправий я”, - заявив Валерій Іванов і додав, що кримські прогресивні соціалісти “цивілізовано подали до суду і виграли справу”.

Але просто соціалісти виконувати судове рішення не поспішають. Каже адвокат Людмила Лубина: “Чому я вважаю цей випадок безпрецедентним – бо редакція газети ”Кримський соціаліст” діє абсолютно блюзнірськи. Це полягає у тому, що вони фактично визнали, що поширювали брехливу інформацію. Вони навіть не оскаржили постанову суду, бо заперечувати нічого. Але тим не менш, робиться усе, щоб цю постанову суду не виконати”.

Представники ж кримського рескому Соцпартії кажуть, що не виконують згадане рішення, бо оскаржили його в Апеляційному суді. Дії ж прогресивних соціалістів розглядають у контексті масованої атаки на СПУ з боку політичних опонентів – партії “Союз”, ПСПУ, Партії регіонів. Каже 1-й секретар рескому Петро Устенко: “Сьогодні на СПУ чиниться тиск з різних сторін. Клани, які господарюють на території Криму бачуть, що у Соцпартії тут виріс рейтинг. І цей конфлікт з прогресивними соціалістами має саме таку причину. За ПСПУ стоять ті ж фінансові сили, що й за “регіонами”. Що ж до суду, то ми остаржили його рішення в апеляції і чекаємо призначення дати розгляду”.

За його словами, у цьому ж ряді – залякування однопартійців у Кіровському і Чорноморському районі, нищення біл-бордів у Судаку і Феодосії, зрив безкоштовного телеефіру на державному телебаченні у Сімферополі, провокації проти соціалістів в Алушті: “Це все спроби криміналітету взяти реванш на території Криму”.

Тим часом лідер кримської організації ПСПУ Валерій Іванов заявив, що у випадку невиконання кримськими соціалістами рішення суду до 25 березня – після виборів він домагатиметься їхнього кримінального переслідування.
XS
SM
MD
LG