Доступність посилання

ТОП новини

Президент Іраку з оптимізмом ставиться до можливості домовитися з кількома повстанськими угрупованнями, щоб ті припинили насильство


У своїй заяві Джалал Талабані оголосив, що вже зустрівся з керівниками кількох угруповань.

У своїй заяві Джалал Талабані оголосив, що вже зустрівся з керівниками кількох угруповань. За його словами, на цих зустрічах були присутні й американські урядовці. Талабані вважає, що можна досягти домовленості й залучити повстанські угруповання до політичного процесу.

Водночас голова парламенту Іраку повідомив, що парламент збереться в середу, 3 травня. Призначений на нового прем’єра Нурі Каміль аль-Малікі, як очікують, іще не подасть на ньому пропонований склад свого уряду.

Тим часом в Іраці, за повідомленнями, вбили трьох працівників приватної британської охоронної фірми і ще принаймні шість осіб у різних частинах країни. У Багдаді в трьох місцях знайшли тіла сімох іракців, яких вочевидь викрали й замучили.

Раніше американське військо повідомляло, що захопило сімох розшукуваних «терористів» і ще близько 50 підозрюваних у перебігу спецоперації на південь від Багдада.
XS
SM
MD
LG