Доступність посилання

ТОП новини

Україна є надійною державою для транзиту енергоносіїв і відкидає використання енергетичних важелів як засобів політичного тиску


Про це мовиться у заяві, яку Кабмін України оприлюднив за день до початку саміту Групи Восьми у російському Санкт – Петербурзі. Лідери семи промислово найрозвинутіших країн та Росії планують обговорити питання енергетичної безпеки в контексті трансформації глобальних ринків енергоресурсів i енергетичного забезпечення Європи.

"Україна вважає, що запорукою стабільного функціонування європейського енергетичного ринку є безумовне виконання постачальниками, транзитерами та споживачами енергоресурсів своїх договірних зобов''язань. Українська сторона рішуче відкидає використання енергетичних важелів як засобів політичного тиску, а також наголошує на надійності України як держави, що здійснює транзит енергоносіїв", - зазначено в заяві.

Українська сторона розраховує на підтримку своєї позиції з боку країн Групи Восьми, а також на політичну й експертну допомогу в створенні загальноєвропейського енергетичного простору.
XS
SM
MD
LG