Доступність посилання

ТОП новини
25 Вересень 2018, Київ 12:19

Погоджувальна Рада розпочинає роботу над розподілом парламентських комітетів


Як заявив сьогодні лідер комуністів Петро Симоненко, відповідна робоча група має визначити, які комітети очолять представники коаліції, а які контролюватиме опозиція


Як заявив сьогодні лідер комуністів Петро Симоненко, відповідна робоча група має визначити, які комітети очолять представники коаліції, а які контролюватиме опозиція.

Однак ані “Наша Україна”, ані Блок Юлії Тимошенко не направили своїх пропозицій для формування комітетів.

“Наша Україна” пропонує, аби питання розподілу парламентських комітетів вирішувала група представників як новоствореної більшості, так і опозиції.

Один з лідерів “нашоукраїнців” Роман Безсмертний:

Для того, щоб бути впевненими, що будуть проголосовані документи проектів постанов по призначенню голів комітетів, перших заступників, заступників і секретарів комітетів, ми запропонували, щоб була створена робоча група, яка підготує спільний проект постанови. Дуже важко уявити як меншість буде голосувати за представників більшості, а більшість за представників меншості” .

За словами Безсмертного, таку позицію “Нашої України” поділяє і БЮТ.

Він зазначив, що завтра, після того, як коаліція демократичних сил припинить юридично своє існування, Верховна Рада матиме підстави розглянути питання розподілу комітетів.

В ІНШИХ ЗМІ

Loading...
Загрузка...

Recommended

XS
SM
MD
LG