Доступність посилання

ТОП новини

Фракція “Наша Україна” називає політику Росії щодо Грузії імперською


Таку заяву з трибуни Верховної Ради сьогодні оприлюднив народний депутат Геннадій Удовенко, колишній міністр закордонних справ України. В інтерв”ю Радіо Свобода Геннадій Удовенко пояснює:

“Росія хоче повнити свій вплив на пострадянському просторі і тому вона проводить імперську політику, спрямовану на підрив суверенітету пострадянських держав, і зокрема, це сьогодні демонструється на ставленні Росії до Грузії. По-перше, економічна блокада фактично уже запроваджується Росії щодо Грузії. По-друге, навколо морських кордонів Грузії росіяни проводять активні різного роду маневри свого Чорноморського флоту. По-третє, це блокування морських портів Грузії. Росія хоче продемонструвати маленькій Грузії свою силу, а нам українцям показати, що і ми і з Вами так можемо поступити.”

Геннадій Удовенко належить до Народного Руху України, який очолює Борис Тарасюк, міністр закордонних справ. Сьогодні ця партія, а згодом і вся фракція “Наша Україна” заявили про перехід в опозицію. Напередодні українські дипломати запропонували бути посередниками у врегулюванні грузинсько-російського конфлікту.

Раніше Україна, Литва та Польща заявляли про готовність сприяти мирному врегулюванню конфлікту між Росією та Грузією.
XS
SM
MD
LG