Доступність посилання

ТОП новини

У «Нашій Україні» не прогнозують жодних дат, коли міністри — члени блоку можуть подати заяви про відставку


Як сказав лідер фракції «Нашої України», це питання дуже важливе, і воно ще розглядається. Водночас, за його словами, заява про відставку міністрів буде реалізована так само, як і про опозиційність блоку. Тим часом деякі міністри — члени «Нашої України» говорять, що наразі не полишають свої посади


Як сказав лідер фракції «Нашої України», це питання дуже важливе, і воно ще розглядається. Водночас, за його словами, заява про відставку міністрів буде реалізована так само, як і про опозиційність блоку.

Раніше фракція «Наша Україна» офіційно оголосила про перехід в опозицію.

Тим часом деякі міністри — члени «Нашої України» говорять, що наразі не полишають свої посади.

Міністр закордонних справ Борис Тарасюк тим часом залишається на посаді, а його подальша доля залежатиме від рішення президента, повідомив речник МЗС.

Міністр оборони Анатолій Гриценко не бачить проблем зі своєю подальшою працею в уряді Віктора Януковича і здатен проводити в ньому обґрунтовані й важливі для міністерства рішення. Про це він сказав, перебуваючи в Тернополі.

Так само й міністр внутрішніх справ Юрій Луценко не збирається подавати у відставку й продовжуватиме роботу в уряді Януковича. Про це він сказав, перебуваючи з візитом у Закарпатській області.

Міністр каже, що просто так віддавати міністерство, якщо цього захотіла якась політична сила, навіть одна з найшанованіших у суспільстві, просто неправильно.

До того ж недоцільним вихід Луценка з уряду вважає і сам президент України, який заявив, що ліміт участі міністра в уряді Януковича не вичерпаний, сказав Луценко.

Він зауважив, що заяву про звільнення він подав президентові України і що той може в будь-який момент її підписати.

Водночас Луценко стверджує, що жодних запасних аеродромів для себе не готує, бо «міністр, який думає про відставку, вже лише наполовину міністр».

ВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ

XS
SM
MD
LG