Доступність посилання

ТОП новини

Росія не висловила підтримки Ізраїлеві з приводу ядерної програми Ірану


Президент Росії не відповів на слова Егуда Ольмерта про впевненість, що Владімір Путін розуміє позицію Ізраїлю щодо Ірану. Міністр закордонних справ Росії Серґей Лавров іще перед зустріччю з ізраїльським прем’єром заявив, що Москва не бачить наразі жодної загрози з боку Терегана.

Прем’єр-міністр Ізраїлю Егуд Ольмерт обговорював цю тему в Москві.

Президент Росії не відповів на слова Егуда Ольмерта про впевненість, що Владімір Путін розуміє позицію Ізраїлю щодо Ірану.

Міністр закордонних справ Росії Серґей Лавров іще перед зустріччю з ізраїльським прем’єром заявив, що Москва не бачить наразі жодної загрози з боку Терегана.

Іран заперечує звинувачення західних країн, що він створює ядерну зброю, і стверджує, що йдеться тільки про мирну ядерну енергетику. Росія будує в Ірані атомну електростанцію попри вимоги Ізраїлю й США зупинити цей проект.

У перебігу переговорів у Москві Ольмерт говорив також про потребу запровадити ембарго на постачання зброї не тільки до Ірану, а й до Сирії.

Ізраїль стверджує, що підтримуване цими двома країнами ліванське угруповання «Хезболла» воювало під час збройного конфлікту цього року російською зброєю, яку отримало від Сирії.
XS
SM
MD
LG