Доступність посилання

ТОП новини

Стрілянина в центрі Києва. Злочинця затримали, прізвище не розголошують.


Олексій Крапивко 14 грудня 2006 (RadioSvoboda.Ua) – У пострілах по будівлі парламенту Партія регіонів вбачає замах на життя або залякування її членів. Дірку від кулі побачила у вікні свого кабінету народний депутат Юлія Ковальова (фракція Партії регіонів).

Правоохоронці з’ясовують обставини і мотиви злочину

Інцидент трапився 13 грудня вранці. На момент обстрілу пані Ковальової в робочому кабінеті не було.

Пізніше міліція з’ясувала, що стріляли з мисливського карабіну. І вже наступного дня затримала підозрюваного. За словами речника київської міліції Володимира Поліщука:

“Київська міліція порушила кримінальну справу за статтею 296, частина 4, проти уродженця Вінницької області, громадянина 1975 року народження, який проживав у будинку навпроти комітету Верховної Ради і вчинив стрілянину. Зараз ведеться слідство і з’ясовуються всі обставини і мотиви скоєння цього злочину”.

Партія регіонів вимагає негайного оприлюднення інформації

Наразі в інтересах слідства міліція не повідомляє подробиць, Партія регіонів наполягає на тому, що це був замах на одного з її представників. Регіонали вимагають від Міністерства внутрішніх справ негайно оприлюднити інформацію щодо цієї справи. Про це заявив перший заступник голови фракції Партії регіонів у Верховній Раді Василь Кисельов:

“Стріляли не в кабінет Ковальової, ми переконані, що стріляли в кабінет Богатирьової. Тому що вікна розташовані поруч. Ми сьогодні з цього приводу зробили таку різку заяву, в якій вимагаємо від Міністерства внутрішніх справ, від СБУ, від прокуратури, негайно оприлюднити, хто стріляв і хто стоїть за тим, хто стріляв. Тому що з тих відомостей, що нам надійшли, там стріляли люди, які знаходились у родинних стосунках з дуже високою політичною фігурою в Україні”.

Тим часом партія “Братство” звинувачує у стрілянині колишнього зятя Віктора Ющенка. Тоді як Президент України на вчорашній інтернет-конференції наголосив: “Моя родина не має відношення до цієї людини”.
XS
SM
MD
LG