Доступність посилання

ТОП новини

У Закарпатті відбувся фестиваль вина.


Надія Петрів Мукачеве, 15 січня 2007р. (RadioSvoboda.Ua) Середина січня – єдиний час, коли в Закарпатті можна безкоштовно куштувати вина, виготовлені місцевими умільцями.У цей час до містечка з’їжджаються любителі сонячного напою не лише з усієї України, а й з країн ближнього зарубіжжя. Цього року гостей, як і учасників фестивалю, було багато, адже саме вчора до Мукачевого завітав і Президент України Віктор Ющенко.

Віктор Ющенко на фестивалі.
Удванадцяте в закарпатському місті Мукачевому збираються шанувальники вина. Цьогорічний фестиваль «Червоне вино – 2007» зібрав рекордну кількість учасників-виноробів – близько 80, тоді як у попередні роки їх було не більше 50. Винороби запропонували гостям фестивалю близько 70 видів вин, які можна було дегустувати, споглядаючи веселе театралізоване дійство «Нам не зашкодить чарка вина». Враженнями від фестивалю гості поділилися з Радіо Свобода: «Мені дуже подобається! Смачне вино! Перепробували багато сортів вин. Обов’язково, із усією родиною приїжджаємо на свято вина!».

Найкращі дістали нагороди

Під час фестивалю спеціальна дегустаційна комісія визначила найкращих умільців виготовлення вина. Переможці отримали дипломи та призи – ягня й порося.

А ще вчора винну подію відвідали й Президент України Віктор Ющенко та прем’єр-міністр Угорщини Ференц Дюрчань. Обидва залишилися надзвичайно задоволеними, скуштувавши закарпатські вина.
XS
SM
MD
LG