Доступність посилання

ТОП новини

Огляд преси: Коли Віктор Ющенко підпише указ про розпуск Верховної Ради? Чим привабила Віктора Януковича майбутня дружина? На що українці не шкодують коштів?


Ірина Біла Київ, 30 березня 2007 (RadioSvoboda.Ua) - Багато політиків шоковані, адже, як зазначає газета “Факти”, реалізація опозиційної ідеї про розпуск парламенту стала реальною, як ніколи. Видання інформує, що голова Секретаріату Президента оприлюднив на сайті повідомлення, що як тільки Віктор Ющенко матиме правові підстави для розпуску Верховної Ради, він зразу ж підготує відповідний указ.

У цьому ж числі “Факти” друкують інтерв’ю з Віктором Януковичем, в якому він розповідає про своє дитинство та юність, про те, як облаштований його побут і де він збирається жити, коли піде з політики. І, звісно ж, поцікавилися журналісти, як Віктор Федорович познайомився зі своєю дружиною і чим вона його привабила. “Душевним теплом, простотою, людяністю... тим, чого мені не вистачало”, — відповів Прем’єр.

Політолог Вадим Карасьов рідко помиляється, переконані журналісти газети “Україна молода”. Його політичні прогнози зазвичай справджуються, а оцінки вирізняються точністю й об''єктивністю. Тож газетярі вирішили поцікавитися у директора Інституту глобальних стратегій його оцінкою поточних подій в українському політикумі, розворушеному після зимової «сплячки», та баченням подальшого розвитку цих подій. Матеріал називається “Після минулого літа виконавча влада була “янусоликою”, а тепер стала “януколикою”. “Газета по-київськи” стверджує, що студенти-іноземці масово полишають Київ, бо не в змозі терпіти ксенофобію деяких українців. І з кожним втікачем держава втрачає не лише обличчя, а й долари, якими іноземці платять за навчання. Водночас, як заявили журналістам правоохоронці, міліції варто уважніше придивлятися до студентів з інших країн, бо вони скоюють більше злочинів, аніж проти них. Українці стали більше вживати антипохмільних препаратів, хоча кількість вживаного алкоголю в країні не збільшилася. Як інформує газета “Сегодня”, за минулий рік співвітчизники витратили на антипохмільні ліки 2,5 млн. доларів, що на чверть перевищує показники 2005 року. Утім, як переконують читачів медики, подібні лікарські препарати не надто покращують самопочуття після випитого, але люди більше вірять рекламі, що переконує у їх чудодійних властивостях. Подробиці – в статті “Українці витрачають мільйони доларів на лікування похмілля”.
XS
SM
MD
LG