Доступність посилання

ТОП новини

Фани Елвіса Преслі відзначають 30-ті роковини його смерті


Олекса Семенченко Лондон, 16 серпня 2007 (RadioSvoboda.Ua) – Численні фани короля рок-н-ролу Елвіса Преслі відзначають у четвер 30-ті роковини його смерті. До цієї події, зокрема, приурочений вихід в Інтернеті нового відео, на якому співає дочка американського музиканта у його супроводі.

Відео-пісні In the Ghetto у виконанні Ліси Марі Преслі у супроводі батька будуть розміщені на музичному сайті Spinner.com, щоб віддати данину пам’яті Елвісові Преслі, що й нині, 30 років по смерті, залишається надзвичайно популярним в усьому світі.

Дочка короля рок-н-ролу повідомила, що її голос накладений на оригінальну версію гіта батька 1969 року. За словами Ліси Марі, вона ніколи раніше не плакала у процесі роботи, але таки розплакалася, коли почула результат.

Кошти, одержані від реалізації пісні та відео будуть використані, щоб збудувати тимчасові помешкання для безпритульних у Новому Орлеані. Цей проект є подібним до спорудження 2001 року дванадцятиквартирного будинку Presley Place для безпритульних у місті Мемфісі. У Мемфісі в четвер відбудеться і концерт пам’яті Преслі, на якому Ліса Марі також буде присутня. На ньому глядачі побачать легенду музики на великому екрані на відео, а його колишні підспівувачі та члени групи супроводжуватимуть його пісні наживо.

Преслі залишатиметься культовою постаттю

У п’ятдесятих роках минулого сторіччя Преслі зробив справжній прорив у музиці зі стилем рок-н-рол. Своєю музикою він здобув світ, а для багатьох людей він залишається неперевершеним виконавцем усіх часів і народів.

Музикант також зробив кар’єру в кіно. Ось що розповіла акторка Мері Анн Моблі, яка знімалася з ним в одному з фільмів: «Коли він виходив на знімальний майданчик, не треба було дивитися, щоб переконатися, що це він. Це був якийсь струм! Знаю, в це важко повірити, але в повітрі було чути електричні розряди».

Він був світовою меґазіркою, коли 1958 року його закликали до американської армії, служба в якій тоді була обов’язковою. Він потрапив на базу до Німеччини. Ось як згадував про той час сам Преслі : «Коли інші вояки подивилися й побачили мене черговим по кухні, що стояв у стійці «струнко», вони подумали: «Він такий, як ми».

Преслі залишатиметься культовою постаттю, його пісні лунатимуть, а легенди про нього далі обростатимуть найнеймовірнішими подробицями. Адже багато фанів не вірять у його смерть, і досі з’являються свідчення очевидців, які начебто бачили його то тут, то там.
XS
SM
MD
LG