Доступність посилання

ТОП новини
10 Грудень 2018, Київ 21:46

Міністерство з надзвичайних ситуацій запевняє, що чергову лісову пожежу в Херсонській області вдалося локалізувати


Як повiдомляє прес-служба Мiнiстерства з надзвичайних ситуацiй України, пожежа виникла у п’ятницю, внаслiдок чого з’явилася реальна загроза населеним пунктам Нечаєве, Солонці, Підлісне Цюрупинського району та військовій частині Повітряних сил Міністерства оборони.

Як повiдомляє прес-служба Мiнiстерства з надзвичайних ситуацiй України, пожежа виникла близько 16:00 у п''ятницю, внаслiдок чого з’явилася реальна загроза населеним пунктам Нечаєве, Солонці, Підлісне Цюрупинського району та військовій частині Повітряних сил Міністерства оборони.

Спочатку пiдроздiли МНС планували евакуацiю людей iз сiл i вiйськових. Відтак тимчасового вiдселення людей не стали проводити. Загрози населеним пунктам i вiйськовiй частинi немає, мовиться у повідомленні МНС

Згідно з повідомленнями, на окремих дiлянках фронт суцiльного вогню досягав до 2 км.

До ліквідації пожежі залучено 400 чоловік особового складу й 96 одиниць техніки МНС, Держкомлісгоспу і Міноборони, а також 3 вертольоти.

Міністр з питань надзвичайних ситуацій Нестор Шуфрич відзначає злагодженість дій МНС та Міністерства оборони при ліквідації нової лісової пожежі в Херсонській області: «Скоординованими зусиллями МНС, МВС, Міноборони та Держкомлісгоспу ми врятували і військову частину, і населений пункт Нечаєво».

Він повідомив, що вночі мав телефонну розмову з міністром оборони Анатолієм Гриценком та поінформував його, що у зв’язку з пожежею є загроза військовій частині поблизу села Нечаєва, де зберігаються доволі потужні ракети Міноборони.

За словами Шуфрича, якщо з евакуацією людей проблем не виникало, то вивезення зброї виявилося неможливим: «Тож якби нам не вдалося локалізувати пожежу, повірте, Новобогданівка здалася б нам клубом для піротехніків».

Як повідомляє інформаційне агентство «Українські новини», Нестор Шуфрич у суботу повідомив, що у зоні лісових масивів Голопристанського й Цюрупинського районів через лісові пожежі, що тривають, запроваділі спеціальний режим: «Я вчора доповів урядові ситуацію, говорив з виконувачем обов’язків міністра внутрішніх справ Михайлом Корнієнком. Буде виставлено живий ланцюг огородження силами МВС. Розгорнувся штаб МВС, і до закінчення вивчення ситуації в цій зоні буде введено спеціальний режим».

Як повідомило у суботу Міністерство з питань надзвичайних ситуацiй, попередня причина пожежi – пiдпал невстановленою особою.

В ІНШИХ ЗМІ

Loading...
Загрузка...

Recommended

XS
SM
MD
LG