Доступність посилання

ТОП новини
18 Липень 2018, Київ 14:29

У Дніпропетровську з нового опалювального сезону можуть підвищити тарифи на квартплату


Рішення виконкому оприлюднили в офіційному органі міської влади – газеті «Наше місто». У виконкомі міської ради запевнили: в газеті оприлюднили рішення про зростання тарифів як проект. Його узгодження з усіма відповідними контрольними структурами і депутатами триває.

Депутати міської ради звинувачують виконком у тому, що це зробили неналежним чином.

Голова комісії міськради з питань комунального господарства Сергій Воробйов зажадав від міськвиконкому спростувати інформацію про підвищення тарифів на квартплату.

Рішення виконкому оприлюднили в офіційному органі міської влади – газеті «Наше місто».

За словами депутатів, проект регуляторного акту не пройшов попереднього погодження з профільними комісіями міськради.

«Вони розрахували тариф на кожен будинок окремо, ми хотіли б побачити, з чого цей тариф складається», – заявив Сергій Воробйов.

У виконкомі міської ради запевнили: в газеті оприлюднили рішення про зростання тарифів як проект. Його узгодження з усіма відповідними контрольними структурами і депутатами триває.

Із нового опалювального сезону тарифи на квартплату у Дніпропетровську мають зрости приблизно удвічі, інформує кореспондентка Радіо Свобода.

За проектом, найменше платитимуть мешканці аварійних будинків – 80 копійок за квадратний метр, найбільше – мешканці нових багатоповерхівок – понад 2 гривні.

В ІНШИХ ЗМІ

Loading...
Загрузка...
XS
SM
MD
LG