Доступність посилання

ТОП новини

Президент доручив правоохоронним органам негайно розпочати розслідування причин і обставин затримки з передачею протоколів; у КВУ вважають, що про фальшування не йдеться


Стурбованість Віктора Ющенка викликає затримка з підрахунками голосів у східних і південних регіонах України, а саме в Донецькій, Луганській, Одеській областях і в Автономній Республіці Крим. Цей процес має ознаки затягування, вважає голова держави. У Комітеті виборців України фальшування виключають, а зволікання пов’язують із низькою кваліфікацією членів окружкомів.

Стурбованість Віктора Ющенка викликає затримка з підрахунками голосів у східних і південних регіонах України, а саме в Донецькій, Луганській, Одеській областях і в Автономній Республіці Крим.

Цей процес має ознаки затягування, вважає голова держави.

Відтак Ющенко вимагає вичерпних роз’яснень, зокрема від Центральної виборчої комісії та Генеральної прокуратури.

У зверненні до українського народу Президент «чітко і ясно» попередив ті сили, які, на його думку, розраховують «потрапити до парламенту за допомогою маніпуляцій».

«Слово не розійдеться з ділом – фальсифікатори будуть покарані. Не випробовуйте закон і власну долю», – застеріг Віктор Ющенко.

Раніше ЦВК закликала східні регіони активніше подавати дані про голосування.

За словами заступниці голови Центрвиборчкому Жанни Усенко-Чорної, у деяких випадках дані з західних регіонів надходять удвічі швидше, ніж зі східних.

Зокрема, повільно надходить інформація з Луганської й Донецької областей.

У Комітеті виборців України фальшування виключають, а зволікання пов’язують із низькою кваліфікацією членів окружкомів.

«Ми не маємо інформації, яка б дозволяла думати, що це фальсифікації. Важко собі це уявити, бо протоколи підрахунків комісій вже у спостерігачів від різних політичних сил, і фальшування було б дуже помітне», – вважає представник КВУ Олексій Светіков.
XS
SM
MD
LG