Доступність посилання

ТОП новини
17 Жовтень 2018, Київ 00:14

Огляд преси: Скільки мільйонів доларів ООН винна Україні і за що? До яких хитрощів вдаються крадії, щоб швидко пограбувати машини? Кого хочуть зробити винним в екологічних проблемах сучасної України?


Ірина Біла Київ, 5 жовтня 2007 (RadioSvoboda.Ua) – Заява Віктора Ющенка, якою він доручив усім переможцям парламентських виборів вести переговори про формування коаліції, викликала жваве обговорення. Що спонукало главу держави до заяви, досліджували журналісти газети «Україна молода». Стаття називається «Інтрига з президентського ґанку».

Віктор Ющенко вважає за необхідне надати опозиції керівні посади в уряді і у Верховній Раді, так тлумачать останні заяви Президента України газета «Факти». Публікація має заголовок «Віктор Ющенко: «Конфронтація у стінах парламенту – це формат минулого».

Які проблеми виникнуть при створенні коаліції, хто до неї потрапить і наскільки узгодженими будуть подальші дії коаліційників – про це в газеті «Голос України» розмірковує політолог Вадим Карасьов.

Газета «Діло» стверджує, що через прогалини в законодавстві Україна не може домогтися від ООН виплати компенсації витрат на утримання українських миротворців у Косові. Борги Секретаріату ООН Україні вже перевищили 6 мільйонів доларів. Рахункова палата покладає провину за це, передусім, на Міністерства закордонних і внутрішніх справ.

Про українських крадіїв пише газета «Сегодня». Видання розповідає, до яких хитрощів вдаються, щоб пограбувати салони машин. Спочатку проколюють або спускають колеса, а коли водій починає з’ясовувати, в чому річ, не зачиняючи при цьому двері, злодії умить виносять речі з салону.

А ще журналісти газети «Сегодня» переконують, що трипільці не були насправді такими вже «білими» і пухнастими». Саме вони, як стверджує видання, винні в екологічній катастрофі сучасної України, бо спалювали, мовляв, багато дерев. Та ще й вбивали диких тварин.
XS
SM
MD
LG