Доступність посилання

ТОП новини
19 Жовтень 2018, Київ 12:07

Президент закликає протягом п’яти днів визначити формат парламентської коаліції і кандидатуру прем’єра


Голова держави, крім того, вимагає від переможців виборів разом із кандидатурою Прем’єр-міністра подати й програму своєї діяльності «хоча б на 100 днів». Разом із тим Віктор Ющенко також наполягає на тому, що необхідно ухвалити нову редакцію Конституції України.


«Я виступаю за те, щоб консультації, які будуть проводитися на міжпартійному рівні, мали конструктивний, неагресивний характер, якомога швидше були завершені і на стіл Президентові були подані пропозиції, відповідно до Конституції, щодо кандидатури Прем’єр-міністра і того формату коаліції, яка бере на себе політичну відповідальність за організацію роботи українського парламенту і формування українського уряду», – заявив Віктор Ющенко на зустрічі з лідерами політичних партій і блоків, що пройшли до Верховної Ради.

Голова держави, крім того, вимагає від переможців виборів разом із кандидатурою Прем’єр-міністра подати й програму своєї діяльності «хоча б на 100 днів».

Президент водночас наголосив, що весь силовий блок уряду має бути підпорядкований голові держави – для того, щоб запобігти ексцесам на кшталт силового захоплення будинку Генпрокуратури підрозділами внутрішніх військ.

Разом із тим Ющенко також наполягає на тому, що необхідно ухвалити нову редакцію Конституції України.

Наступний рік повинен бути присвячений удосконаленню конституційного процесу, і нова Конституція повинна бути такою, яка унеможливить узурпацію влади будь-якою з політичних інституцій, вважає Президент.

Минулого тижня голова держави закликав Партію регіонів, БЮТ, «Нашу Україну – Народну самооборону» та інших переможців виборів провести переговори щодо формування коаліції.

Віктор Ющенко також заявив, що майбутня опозиція повинна отримати посади в уряді та парламенті.

В ІНШИХ ЗМІ

Loading...
Загрузка...
XS
SM
MD
LG