Доступність посилання

ТОП новини
25 Вересень 2018, Київ 04:04

Огляд преси: Чому Тарас Чорновіл хотів піти з Партії регіонів? Кого уряд призначив винним у подорожчанні продуктів? Чому БЮТ набрав більше голосів, аніж прогнозували соціологи?


Ірина Біла Ще місяць тому Тарас Чорновіл хотів вийти з Партії регіонів. Казав, що йому остогидла політика. Але соратники не відпустили. Адже без неформального спікера партії, «Регіони» ризикували голосами виборців. Тарас Чорновіл, як стверджує «Нова газета», гарний трибун, добре тримає удар і відповідає тією ж монетою. Не стримував емоцій політик і в розмові з журналістами. З його характеристиками деяких політиків можна ознайомитись у статті «Будь-яка коаліція буде нестабільною».

Соціологи давали Блокові Юлії Тимошенко за два тижні до виборів максимум 23%, але Блок набрав 30%. Експерти вважають, що успіх криється у вдалій рекламній компанії. Віктор Уколов, керівник департаменту реклами БЮТ розповів в інтерв’ю «Газеті 24» ким і як створювалася реклама Блоку. Публікація називається «Справи сердешні».

Українська митниця намагається перекрити тіньову схему завезення автомобілів у країну. На шпальтах «Газети 24» експерти обговорюють, що з цього вийде. Заголовок матеріалу – «Дешевше не пропонувати».

Газета «Україна молода» зауважує, що молочні продукти, на відміну від хліба, яєць та олії, дорожчають без шуму, галасу і зайвого піару. Кожен, хто давно не купував сирних тортів, йогуртів, десертів, зі здивуванням помічає, що ціна на них зросла майже вдвічі. Причому цінники до звичних продуктів — сметани, ряжанки у магазинах переклеюють мало не щодня. Що коїться на молочному ринку – про це розмірковує автор статті «Корова зробить мільйонером».

У цьому ж числі «Україна молода» зазначає, що винним у зростанні цін Кабмін «призначив» міністра економіки. А сам Прем''єр намагається регулювати ринок, заборонити експорт олії і натякає, що своє крісло він покидає ненадовго. Заголовок публікації – «Забери руки з мого пульсу!».

Захворювання різними формами гепатитів щорічно зростає з приходом холодів і закінчується ближче до весни. Нинішня осінь не виняток. Про те, де можна ним заразитися і чим відрізняються різні форми гепатиту, оповідає газета «Сегодня» у статті «Печінкова» епідемія».

Recommended

XS
SM
MD
LG