Доступність посилання

ТОП новини

Хто стане новим головою Фонду Держмайна? Чи будуть перевибори київського міського голови? Що очікує на світову економіку в цьому році?


Дар’я Марченко Київ, 11 січня 2008 (RadioSvoboda.Ua) – Хто стане новим головою Фонду Держмайна? Чи будуть перевибори київського міського голови? Що очікує на світову економіку в цьому році? Про це та інше дізнаєтесь із сьогоднішньої преси.

Сіверськодонецьк на Луганщині сумнозвісний з’їздом депутатів міських рад Південного Сходу України, проведеним у 2004 році, після якого місто стало символом сепаратизму. Чим живе Сіверськодонецьк напередодні другого з’їзду депутатів від Партії регіонів, запланованого на лютий? Про це в інтерв’ю «Україні молодій» розповідає мер міста Володимир Грицишин.

Поки голова Фонду Держмайна Валентина Семенюк готується до весілля, прем’єр Юлія Тимошенко робить перші кроки до реприватизації. Незабаром у власність держави повернеться «Луганськтепловоз», і розпочнеться боротьба за ВАТ «Дніпроенерго» і Нікопольський завод феросплавів. Хто очолить її, а заразом і Фонд держмайна, читайте в «Экономических известиях».

Вам набридла завантаженість транспортної системи Києва? Ви вважаєте, що столиця не гумова? Ваше незадоволення поділяє міська адміністрація, яка створила комісію з боротьби з нелегальними мігрантами. Матеріал на цю тему підготувала газета «Сегодня».

Єдиний кандидат помаранчевих сил на посаду мера Києва Юрій Луценко, який під час парламентських виборів «не обіцяв, а гарантував» столиці нову владу, обрав роботу в МВС. Чи означає це, що тема дострокових виборів міського голови стала неактуальною для політикуму? Питання аналізують журналісти газети «Україна молода».

У новому році поглибиться криза у світовій економіці: ціни на продукти харчування і нафту надалі зростатимуть, долар падатиме, а від голоду у світі помре понад мільйон людей. Про ці та інші прогнози експертів Всесвітнього економічного форуму і ООН читайте у газеті «Сегодня».
XS
SM
MD
LG