Доступність посилання

ТОП новини
16 Жовтень 2018, Київ 07:21

Міхеїл Саакашвілі склав присягу в якості президента Грузії


Пріоритетами своєї діяльності новий керівник держави назвав подолання бідності та розвиток демократії в Грузії.


Пріоритетами своєї діяльності новий керівник держави назвав подолання бідності та розвиток демократії в Грузії.

Церемонія інавгурації проходила на головному проспекті столиці Грузії – проспекті Руставелі – у присутності делегацій з 23 країн світу, зокрема української делегації на чолі з віце-прем''єр-міністром України Григорієм Немирею.

На церемонії інавгурації М. Саакашвілі були присутні президенти Литви, Латвії, Естонії, Польщі, Румунії, прем''єр-міністри Азербайджану і Казахстану, голови парламентів Туркменістану і Чехії, міністри закордонних справ Росії, Вірменії, Швеції, Ірану, Франції, представники ООН, Євросоюзу і НАТО.

Глава Грузинської держави має намір вже через 50 днів після своєї інавгурації відзвітувати перед грузинським народом щодо вжитих заходів з подолання бідності.

М. Саакашвілі уточнив, що головним засобом для підвищення добробуту громадян Грузії має стати реформування економіки, вдосконалення соціальної політики і розвиток аграрного сектора.

«Наша програма «Грузія без бідності» почне реалізовуватися впродовж 50 перших днів, і в квітні я відзвітую про те, що було зроблене», – додав він.

Президент Грузії пообіцяв створити умови для здешевлення кредитів, підвищення найближчим часом мінімальної пенсії до 100 доларів.

«Я зроблю все, щоб майбутньому Президенту Грузії передати сильну і єдину Грузію, разом з Абхазією і Південною Осетією, щоб сотні тисяч біженців змогли повернутися на свою землю», – сказав М. Саакашвілі.

Матеріали до теми:

• Грузія: напруга триває, попепеду – парламентські вибори

В ІНШИХ ЗМІ

Loading...
Загрузка...

Recommended

XS
SM
MD
LG