Доступність посилання

ТОП новини
19 Жовтень 2018, Київ 20:39

Парламент не зміг у п’ятницю провести засідання


Останнє засідання першої сесії новообраної Верховної Ради так і не відкрилося. Депутати всіх фракцій залишили сесійну залу. Спікер Арсеній Яценюк заявив, що не має наміру закривати першу сесію. Зранку представники опозиції заблокували парламентську трибуну і президію. Фракція Партія регіонів виступила за проведення всеукраїнського референдуму з приводу приєднання України до Плану дій щодо членства в НАТО. Арсеній Яценюк, зі свого боку, вніс на розгляд парламенту проект постанови, що передбачає проведення референдуму безпосередньо перед ухваленням рішення про вступ України до НАТО.


Останнє засідання першої сесії новообраної Верховної Ради так і не відкрилося. Депутати всіх фракцій залишили сесійну залу.

Спікер Арсеній Яценюк заявив, що не має наміру закривати першу сесію.

«Сесію закривати я не буду, бо не маю на це законних підстав. У зв’язку з тим, що в нас зареєстровані і перебувають на розгляді в комітетах близько 800 законопроектів, я звернувся до голів фракцій і керівників комітетів із настійливим проханням подалі продовжувати роботу парламенту не в залі засідань, а в комітетах для того, щоб ми сформували порядок денний другої сесії українського парламенту», – сказав він.

Лідер комуністів Петро Симоненко розкритикував рішення голови парламенту.

«Це просто вільне трактування і особиста точка зору, а не рішення Верховної Ради. Верховна Рада сьогодні повинна була за попереднім рішенням звершити першу сесію, завершити офіційним закриттям і визначитися, що вже 5 лютого, відповідно до Конституції, ми збираємося на наступну сесію», – вважає він.

Першу сесію Верховної Ради VІ скликання планували в п’ятницю закрити.

Зранку представники опозиції заблокували парламентську трибуну і президію. Фракція Партія регіонів виступила за проведення всеукраїнського референдуму з приводу приєднання України до Плану дій щодо членства в НАТО.

Арсеній Яценюк, зі свого боку, вніс на розгляд парламенту проект постанови, що передбачає проведення референдуму безпосередньо перед ухваленням рішення про вступ України до НАТО.

В ІНШИХ ЗМІ

Loading...
Загрузка...
XS
SM
MD
LG