Доступність посилання

ТОП новини
24 Вересень 2018, Київ 20:57

Огляд української преси


«Віктор Балога: «Президент ніколи нікому нічого не обіцяє. Він вимагає», – в інтерв’ю під таким заголовком в газеті «Україна молода» голова Секретаріату Президента розповів про роботу цієї структури після «сієсти» і про «відсутність конфлікту» з ЮлієюТимошенко. А в рубриці «Приватне життя» Віктор Балога вперше розповів про свою прийомну дочку та прокоментував плітки з цього приводу.

«Віра Ульянченко: «Мої борщі любить не лише чоловік, але й Віктор Ющенко». Сьогодні голова Київської облдержадміністрації святкує свій ювілей. Інтерв’ю з нею пропонує газета «Факти».

Що буде з виплатою боргів вкладникам, якщо звільнять главу «Ощадбанку» Анатолія Гулея? Відповіді шукає газета «Київські відомості». У тому числі і в політиків. Більшість із них переконані, що механізм виплати вже запущений, і навряд чи хто зможе його зупинити.

Цього тижня у ЗМІ з''явилася інформація, що авторську програму Єгора Соболєва «Час» було знято з ефіру внаслідок незадоволення одного з акціонерів телеканалу висвітленням інформації. Про те, чи насправді це так, розповідає в інтерв’ю газеті «День» сам журналіст. Інтерв’ю називається « Єгор СОБОЛЄВ: «Якщо ми дозволимо витирати об нас ноги і при цьому будемо лежати мовчки, це буде просто неправильно».

Сьогодні фахівці у сфері торгівлі – найзатребуваніші на ринку праці. Плинність кадрів серед продавців, вантажників та охоронців нерідко сягає 100% в рік. Докладніше про ринок праці розповідає газета «Діло» у статті «Кадрова біда «роздрібу».

Газеті «Сегодня» 10 років. Ювілейний випуск запропонували підготувати до друку редколегії в незвичному складі, а саме: з телеведучою М.Єфросиніною, акторкою О.Сумською, олімпійською чемпіонкою Л.Підкопаєвою та співаком П.Зібровим. Можлива і участь у процесі створення номеру й інших українських зірок, обіцяє видання.

Recommended

XS
SM
MD
LG