Доступність посилання

ТОП новини
19 Жовтень 2018, Київ 20:40

Сьогодні у Верховній Раді має відбутися засідання Погоджувальної ради за участю Президента


Засідання призначене на 15:00. Політики планують обговорити варіанти компромісів для розблокування трибуни. Спікер парламенту Арсеній Яценюк напередодні закликав усі політичні сили до нормалізації роботи вищого законодавчого органу і запропонував компромісний проект постанови щодо вступу України до НАТО. Згідно з цим документом, рішення щодо НАТО прийматимуть лише після всенародного референдуму, який може пройти після усіх необхідних процедур у відносинах з Альянсом. Від 18 січня опозиційна Партія регіонів та комуністи блокують роботу парламенту, вимагаючи розглянути питання щодо листа трьох керівників держави відносно приєднання України до Плану дій щодо членства в НАТО.


Засідання призначене на 15:00. Політики планують обговорити варіанти компромісів для розблокування трибуни. Спікер парламенту Арсеній Яценюк напередодні закликав усі політичні сили до нормалізації роботи вищого законодавчого органу і запропонував компромісний проект постанови щодо вступу України до НАТО. Згідно з цим документом, рішення щодо НАТО прийматимуть лише після всенародного референдуму, який може пройти після усіх необхідних процедур у відносинах з Альянсом.

Від 18 січня опозиційна Партія регіонів та комуністи блокують роботу парламенту, вимагаючи розглянути питання щодо листа трьох керівників держави відносно приєднання України до Плану дій щодо членства в НАТО.

У зв’язку з блокуванням Арсеній Яценюк відмовився проводити пленарне засідання та закривати першу сесію Верховної Ради шостого скликання.

Матеріал до теми:

•&nbsp Що розблокує парламент?

В ІНШИХ ЗМІ

Loading...
Загрузка...
XS
SM
MD
LG