Доступність посилання

ТОП новини
21 Жовтень 2018, Київ 20:38

США серйозно сприйняли лист керівників України до НАТО про приєднання до Плану дій щодо членства


Але офіційний Вашингтон нагадує, що це має бути незалежним рішенням української влади і народу. На цьому наголосив Посол США в Україні Вільям Тейлор у своєму виступі на міжнародній конференції «Нова Україна в новій Європі» у Києві.

Але офіційний Вашингтон нагадує, що це має бути незалежним рішенням української влади і народу.

На цьому наголосив Посол США в Україні Вільям Тейлор у своєму виступі на міжнародній конференції «Нова Україна в новій Європі» у Києві.

«Саміт НАТО у Бухаресті обговорюватиме питання України, але зрозуміло, що вирішувати, чи вступати Україні в Альянс чи ні – вирішуватиме український народ. Зараз українська влада має розпочати інформаційну кампанію, забезпечивши суспільство правдивою інформацією про НАТО. І ще один аспект: приєднання до Плану дій щодо членства у НАТО не означає, що Україна врешті-решт обов’язково стане членом Альянсу», – зазначив Вільям Тейлор.

Минулого місяця Президент України, Прем''єр-міністр і Голова Верховної Ради звернулися з листом до Генерального секретаря НАТО, в якому заявили, що Україна розраховує на приєднання до Плану дій щодо членства в Альянсі під час наступного саміту НАТО в Бухаресті в квітні цього року.

В ІНШИХ ЗМІ

Loading...
Загрузка...
XS
SM
MD
LG