Доступність посилання

ТОП новини
17 Грудень 2018, Київ 17:32

Казахстан відкликає ліцензії майже 90 іноземних телеканалів


Серед тих, у кого відкликають ліцензії, є і російські телеканали

Міністерство інформації і комунікацій Казахстану відкликало ліцензії 88 іноземних телеканалів, у тому числі російських. Їх звинувачують у порушенні закону «Про телерадіомовлення», повідомило відомство 8 серпня на своєму сайті.

У список потрапили британський Sky News, американські Fox News і CNBS, французький канал France 24, Bloomberg Television, а також російські телеканали «Дождь», Russia Today TV, THT-Comedy, «Спас», НТВ-плюс, RU.TV.

У 2017 році в Казахстані ухвалили поправки в закон «Про телерадіомовлення». Вони зобов’язували всі іноземні теле- і радіоканали, які ретранслюються на території Казахстану, зареєструвати на території країни юридичну особу або відкрити представництво.

За інформацією прес-служби міністерства, закон набув чинності 9 січня 2018 року. Відповідно, іноземні теле- і радіоканали були зобов'язані зареєструвати на території Казахстану юридичну особу або провести облікову реєстрацію свого представництва до 9 липня 2018 року.

За даними Мінінформації, на сьогоднішній день на облік в міністерстві поставлені 307 іноземних теле- і радіоканалів. З них представництва відкрили 219, а 88 перерахованих вище каналів цього досі не зробили.

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

Recommended

XS
SM
MD
LG