Доступність посилання

ТОП новини

Адвокат Савченко заявляє про блокування його сайту через свідчення Плотницького


Марк Фейгін
Марк Фейгін

Російський адвокат української льотчиці Надії Савченко Марк Фейгін заявляє, що його сайт, на якому раніше він оприлюднив матеріали кримінальної справи проти Савченко, блокують.

«Мій сайт блокують через оприлюднення свідчень Плотницького», – написав він у своєму twitter.

При спробі перейти на сайт адвоката користувачам повідомляється, що сайт тимчасово недоступний, ще вранці він працював.

Захисники Савченко почали оприлюднювати матеріали кримінальної справи проти неї, зокрема сьогодні Марк Фейгін опублікував на своєму сайті протоколи допиту лідера угруповання «ЛНР» Ігоря Плотницького. За словами Фейгіна, свідчення Плотницького стосуються безпосередньо подій 17-го і 23-го червня 2014 року, моменту полону Савченко та її нібито «добровільного звільнення» із батальйону «Зоря».

У Росії Надію Савченко звинувачують у причетності до загибелі російських журналістів на Донбасі та у незаконному перетині кордону. Вона всі звинувачення відкидає.

Наприкінці червня минулого року сепаратисти захопили її в полон, перевезли через кордон і передали російським силовикам. Після цього Савченко взяли під варту в Росії. За даними захисту, вона не могла бути причетною до загибелі журналістів, оскільки потрапила в полон до їхньої смерті.

XS
SM
MD
LG