Доступність посилання

11 Грудень 2018, Київ 16:35

Клімкін закликав Єврокомісію надати рекомендації щодо безвізового режиму для громадян України


Павло Клімкін

Міністр закордонних справ України Павло Клімкін закликав Єврокомісію надати рекомендацію щодо запровадження безвізового режиму для українських громадян у доповіді, яку Єврокомісія має підготувати до 15 грудня.

Про це Клімкін заявив під час зустрічі у Брюсселі з першим віце-президентом Європейської комісії з питань кращого урядування, міжінституційних відносин, верховенства права та Хартії фундаментальних прав Франсом Тіммермансом, повідомляє прес-служба МЗС.

Український міністр поінформував про результати виконання другої фази Плану дій та імплементацію рекомендацій, що були висловлені стороною ЄС у доповіді про прогрес України у травні цього року.

Україна завершила технічну частину виконання плану дій із лібералізації візового режиму з ЄС, водночас у Єврокомісії ще залишаються питання до деяких призначень і законів у рамках цього процесу. Про це заступник міністра закордонних справ України з питань євроінтеграції Олена Зеркаль заявила 24 листопада у Брюсселі за результатами засідання щодо безвізового діалогу.

Recommended

XS
SM
MD
LG