Доступність посилання

29 Травень 2017, Київ 15:00
Новини | Політика

Клімкін закликав Єврокомісію надати рекомендації щодо безвізового режиму для громадян України


Павло Клімкін

Міністр закордонних справ України Павло Клімкін закликав Єврокомісію надати рекомендацію щодо запровадження безвізового режиму для українських громадян у доповіді, яку Єврокомісія має підготувати до 15 грудня.

Про це Клімкін заявив під час зустрічі у Брюсселі з першим віце-президентом Європейської комісії з питань кращого урядування, міжінституційних відносин, верховенства права та Хартії фундаментальних прав Франсом Тіммермансом, повідомляє прес-служба МЗС.

Український міністр поінформував про результати виконання другої фази Плану дій та імплементацію рекомендацій, що були висловлені стороною ЄС у доповіді про прогрес України у травні цього року.

Україна завершила технічну частину виконання плану дій із лібералізації візового режиму з ЄС, водночас у Єврокомісії ще залишаються питання до деяких призначень і законів у рамках цього процесу. Про це заступник міністра закордонних справ України з питань євроінтеграції Олена Зеркаль заявила 24 листопада у Брюсселі за результатами засідання щодо безвізового діалогу.

УСІ НОВИНИ

ВИБРАНЕ ВІДЕО

XS
SM
MD
LG