Доступність посилання

ТОП новини
13 Грудень 2018, Київ 16:14

Кривий ріг: виборчком просить Раду призначити нові вибори мера – депутати


Кандидат на посаду міського голови Кривого Рогу Юрій Милобог

Криворізька міська виборча комісія звернулася до Верховної Ради з проханням призначити вибори міського голови, повідомляє депутат від «Самопомочі» Єгор Соболєв.

«Комісія вказала на чисельні порушення при голосуванні і навмисний зрив перерахунку голосів, який зобов’язав провести суд. Комісія провела засідання в мерії, яку охороняли жителі Кривого Рогу та сформована ними Громадська варта спільно з поліцією», – написав Соболєв у понеділок, 7 грудня, на своїй сторінці у Facebook.

Інформацію про це підтвердив також інший депутат від «Самопомочі» Семен Семенченко.

«Міський виборчком ухвалив звернення до Верховної Ради України про призначення нових виборів у Кривому Розі. У зв’язку з численними фальсифікаціями, порушеннями закону та Конституції України», – зазначив Семенченко.

30 листопада Дніпропетровський апеляційний суд зобов’язав 6 районних виборчих комісій Кривого Рогу розглянути скарги представників кандидата на посаду міського голови від «Самопомочі» Юрія Милобога щодо можливих фальсифікацій на спецдільницях. Це рішення прихильники Юрія Милобога сприймають як дуже важливе, адже вважають, що розгляд скарг у районних комісіях може передувати перерахунку голосів на 21 спецдільниці в шести районах.

Водночас в «Опозиційному блоці» зазначають, що рішення суду про розгляд скарг зовсім не означає перерахунку голосів.

За офіційними даними, в Кривому Розі за чинного міського голову, представника «Опозиційного блоку» Юрія Вілкула проголосувало 50,21% виборців, а за його суперника, висуванця «Об’єднання «Самопоміч» Юрія Милобога – 49,79%. Різниця між кандидатами – 752 голоси.

Recommended

XS
SM
MD
LG