Доступність посилання

ТОП новини
20 Жовтень 2018, Київ 13:24

Дніпропетровську міськраду перевіряють через повідомлення про «замінування»


Дніпропетровська міська рада, 27 листопада 2015 року

У Дніпропетровській міськраді правоохоронці шукають вибухівку.

За даними депутатів, присутніх у будівлі міськради, наразі сесійну залу перевіряють правоохоронці через повідомлення про нібито замінування.

Інформацію про таке повідомлення підтвердили в обласному управлінні Національної поліції. За даними відомства, повідомлення надійшло близько 16:30, воно було анонімним.

На місце події виїхала слідчо-оперативна група і вибухотехніки, які здійснюють обстеження будівлі, співробітники поліції попросили присутніх залишити будівлю міськради.

У понеділок в Дніпропетровській міськраді забракло голосів для обрання секретарем представника «Блоку Петра Порошенка» Каміля Примакова, кандидатура якого була висунута міським головою Борисом Філатовим.

За Примакова проголосувало 30 депутатів з необхідних 33. 7 депутатів висловились проти, 25 – не голосували, три бюлетені були визнані недійсними. Міський голова закрив засідання.

Однак у сесійній залі залишились 32 депутати від «Опозиційного блоку» та «Громадської сили». За їхніми словами, вони вимагають продовжити роботу сесії й розгляд питання щодо обрання секретаря міськради.

До Дніпропетровської міської ради нового скликання за підсумками виборів 25 жовтня пройшло п’ять партій. До міської ради обрано 25 депутатів від «Опозиційного блоку» (майже 30,6% голосів, 21 – від «Укропу» (25%), 7 – від «Громадської сили» (9%), 6 – від Блоку Петра Порошенка (7,5% голосів), 5 – від «Самопомочі» (5,9%). Решта політичних сил набрали менш ніж по 5% голосів виборців.

XS
SM
MD
LG